Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni felirat...

Hol lehet venni felirat nélküli body-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kislányomnak egyedi ruhákat, amihez felirat nélküli hosszú és rövid ujjú body-k kellenének.


Tudtok ajánlani boltot/varrónőt, akinél ezek beszerezhetők?



2012. márc. 8. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol lehet kapni ilyeneket. Kínai, babaolt, webáruház, tesco, ha használtan érdekel, még én is tudok neked.
2012. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A H&M-ben is van, én ott vettem kb. fél éve, az áruk is jó és ráadásul bio pamutból vannak.
2012. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor előbb körülnézek itt helyben, eddig nem igazán tűnt fel, mert mindig színes, állatos ruhákat választottam.
2012. márc. 8. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen, a Tescóban is szokott lenni, bár én pont egy pár hete néztem és akkor teljesen minta nélküli pont nem volt.
2012. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Tescoban mindig van rövid és hosszú ujjú teljesen sima hófehér body minden méretben, tegnap is láttam. Össze van csomagolva 3 vagy 5 darab, kb 500 Ft darabra jön ki darabja.
2012. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tescoban van darabra is, azt hiszem 550 ft-ba kerül. Fehér, rövid és hosszú ujjúban is van.
2012. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Biopamut :) Hogyne...
2012. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a legolcsóbb, de én a scamp-et tudnám neked ajánlani. Nemrég ők is kitalálták az egyedi nyomtatást, így van nekik minta nélküli is. Eleinte én is a tescoban vettem a body-kat, de elég hamar meglátszott rajtuk a használat. Aztán egyszer kaptam 2db scamp-et, és azóta csak tőlük vásárolok. Ezerszer tartósabbak bármelyik másik márkától. A matricázott mintásakat jobb kerülni, mert berepedezik a matrica (bár a body alatta tökéletes), viszont a nyomott mintásaink még több, mint egy év folyamatos használat után is nagyon szép állapotban vannak.

[link]

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2012. márc. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!