Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok eljár bulizni kisbaba,...

Párotok eljár bulizni kisbaba, kisgyerek mellett? Otthon mennyire segít?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Szia.

Én inkább a szigorú feleség tipus vagyok.

Ha neki arra lenne igénye,hogy bulizzon haverokkal lógjon,míg én itthon aszok,nem lennék vele.A felesége vagyok a gyermekei anyja,tehát vagy velem vagy teljes egészében nélkülem,de haza már a mamájához menjen.

Egyszer akart útnak indulni éjszakára kimaradni,hogy tartson egy pasi estét,de a kapuból visszafordult.Azt mondta belegondolt,hogy ő mit érezne...

2012. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteget segít!!! De ha szeretné nyugodtan elmehetne kikapcsolódni. Mint ahogy én is. Én nem tartom normálisnak a "csak velem, különben mehetsz" felfogást, hiszen a kapcsolatunk előtt volt külön baráti köre, miért kéne feladnia, vagy összemosnia velem. Mindíg is furcsálltam ezt a gondolkodásmódot. Hiszen nem a tulajdonom, hanem a társam, partnerem, akiben 100%-ig megbízok.

A férjem nem egy bulizós típus, de pl. 2 napos túrára, hétvégére a hegyekbe elment már csak a fiúkkal. Tök jól érezte magát, Nekem is öröm volt látni az örömöt az arcán, és simán elengedem bármikor. Ő is engem, sőt már küld, hogy menjek kikapcsolódni ! :) Szerintem ez így normális.

2012. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
09.17es vagyok. Mégannyit, természetesen együtt is megyünk! Mindenki a párjával, családdal, de külön-külön is.
2012. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindenben segít a párom. Házimunka (bár a főzés,a mosogatás, vasalás kivétel), gyerek körül is megcsinál mindent, eteti,fürdeti, pelenkázza... Csak Ő jár bevásárolni, Nekem csak a listát kell megírnom. Bármit megcsinál.

Ami a bulizást illeti, igen, néha el szokott menni egyedül is. Nekem ezzel nincs is bajom. Egész nap dolgozik, itthon is segít Nekem (házimunka,ház körül), anyukájának, apjának, nagyszüleinek, miért ne kapcsolódhatna ki néha a barátokkal, olyankor is, amikor én nem tudok/akarok menni?

Elég nagy baráti társaságunk van és ebben a társaságban ez soha sem volt probléma senkinél, ha valaki egyedül jelent meg, mert a párja nem jött, a gyerekkel maradt otthon... A fiúk szoktak "kanbulit" csinálni és mi, lányok is néha csajosat (bár mióta gyerekek vannak, ritkábban tudjuk összehozni).

Bevallom, én ritkán megyek a gyerek nélkül. Akkor is általában Apával és a mama vigyáz rá. De persze olykor Apa is bevállal egy-két órát, amíg én nem vagyok itthon. :)

Szóval Nálunk ebből sohasem volt vita. Akinek kedve van, az elmegy néha. Persze nem minden hétvégén, azért a mérték is fontos! Azt biztos nem tolerálnám, ha Apa minden hétvégén bulizna!

Rugalmasak vagyunk ezen a téren, attól, hogy gyerekünk van, még nem kell a barátokat és egy-egy bulit elfelejteni. :)

2012. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én könyörgök a páromnak, hogy menjen el néha a barátaihoz egy kicsit, annyira imádja a babát, meg szeret segíteni, hogy nem akar elmenni itthonról :)
2012. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én férjem céges vacsorára(=évente egyszer)meg osztálytalálkozóra ment el nélkülem.Tudja hogy szükség van rá itthon mert 3 gyerekkel nem boldogulnék napokig ha ő elmenne pasis buliba.Itthon a pasis munka az övé ,csajos az enyém.Gyerekek körül sokat segít.Nekem is szarul esne ha sűrün elmenne bulizni.
2012. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Enyém bulizni nem jár (házasan, gyerekkel már szerintem elég furán hatna ha bulizni menne, mármint a felesége nélkül), de iszogatni, haverjaihoz simán elmehet. Otthon sokat segít, mindenben. Főzéstől elkezdve mosásig, minden. Gyereket mondjuk inkább én látom el, de ő is segít ha kérem, csak magától nem jut eszébe :)

Nem tartom jónak a végleteket, soha nem gondolkoztam végletekben. Nem szeretem azt sem amikor a férj asszonyka kicsi szoknyáján csücsükél és megszűnik önálló egyéniség lenni és asszony nélkül sehova nem mer elmenni mert haza van rángatva akár szavakkal akár lelki ráhatással, de azt sem látom helyénvalónak ha effektív dizsibe jár, mialatt a feleség meg a gyerek otthon alszanak..

2012. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én férjem bármit megcsinál itthon, de nem egy bulizós fajta. Nekem viszont néha szükségem van arra, hogy kimozduljak itthonról, 3 gyerek mellett igen csak be lehet savanyodni. Soha nem mondta még, hogy ne menjek. 6 hetes pici mellett küldött, menjek el, szükségem van rá. Egy-egy péntek vagy szombat esti kikapcsolódás szerintem még nem gond, de ha rendszeresen, minden hétvégén mennék, vagy ő menne, az már annyira nem tolerálható..
2012. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel együtt sajnos nem tudunk menni, így néha elmegy bulizni a haverokkal. Nincs ezzel bajom, én amúgy sem vagyok egy nagy buli rajongó. Itthon segít, a gyerek körül mindenben, meg a házi munkába is be szokott kicsit segíteni.
2012. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 sumergo ***** válasza:
31%
Nem. "Rúgnám seggbe", ha el akarna járni, de szerencsére nem is akar, már kinőtt rég az ilyenekből.
2012. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!