Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 3 hónapossal...

Szerintetek egy 3 hónapossal érdemes ilyenre elmenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 9. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér, ha nem esik épp az alvásidejébe. Lehet, hogy elmész, és rájössz, hogy 2-3 hónap múlva érdemes visszanéznetek, de az is lehet, hogy rögtön nagyon tetszik majd neki.
2012. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még biztos, hogy nem vinném. Rengeteg a fertőzés veszély.

Ez is csak egy üzlet annak aki csinálja.

A masszírozást, játékot te is tudod vele otthon csinálni.

2012. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze, lehet mondókát tanulni internetről. mindent lehet, de azért nem ugyanaz. elsőre nekem ez olyannak tűnik, mint a ringató. mi arra járunk, szeretjük.
2012. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai, de egy próbát megér :)
2012. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már túlvagytok a háromhónapos oltáson, akkor menjetek! Mondjuk sok az influenzás mostanában, én csak emiatt aggódnék.

Egyébként tényleg olyan, mint a Ringató, én fél éves kora óta járok a lánykámmal, nagyon szereti, de vannak egész pici babák is. Szerintem az anyukának fontosabb még ilyen korban, hogy társaságba mehessen, és ez így természetes!

2012. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nagyon korai.
2012. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a városban, mi járunk is. De csak 6 hónapos kortól lehet. Mi még nem töltöttük be a 6 hónapot, amikor elkezdtük, talán 1 hét volt addig. Szerintem 3 hónaposan felesleges még. Még 6 hónaposan sem élvezte annyira. Várjatok vele pár hónapot.
2012. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Akkor még picit várunk vele.

Igaza volt az egyik válaszolónak, jórészt miattam is mennénk :) Már a 4 fal közti ücsörgés és az egyedül való sétálás kicsit uncsi...

2012. márc. 11. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértem kérdező :( Mi is így vagyunk. Nincs egy kismama sem, akivel lehetne sétálgatni :( Én annyira nem értem, régen olyan jól össze lehetett barátkozni az emberekkel, most meg mindenki olyan zárkózott, elutasító lett. Talán ez a sok probléma, megélhetés hozza? Olyan jól eltudok beszélgetni minden emberrel, ismeretlennel is. Mióta babám van a kismamákkal viszont nem lehet :(
2012. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!