Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 órás autóút egy 8 hónapossal?

10 órás autóút egy 8 hónapossal?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a leg elviselhetővé tenni?Nem tudunk éjszaka menni sajnos.még nem ül egyedül,ezért az autósülését háttal rakjuk sajnos,ez is baj..
2012. febr. 12. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok játékot vigyetek magatokkal, főleg olyanokat, amikkel sokat szokott játszani, vigyetek zenés CD-ket, amiket tudtok hallgatni, szórakoztasd, énekelj, mondókázz, beszélj hozzá.

Hirtelen ezek jutottak eszembe...

2012. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 12. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Attól, mert nem ül egyedül miért teszitek háttal? Vagy babahordóban viszitek? Csak mert ha dönthetős a rendes 0-18kg-s gyerekülés, akkor nem kell háttal tenni. Egyébként vigyél neki sok játékot, könyvet, rágcsálni valót.
2012. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én lányom sem ül egyedül de nekünk olyan az autós ülésünk ami dönthető így nem kell már háttal ülnie! Sok játék, álljatok meg amikor csak tudtok így kiveheted és változatosabb!
2012. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, miért nem tudtok éjszaka menni?

Nővéremék anno a kislányukat vitték 12 órás autóútra, én is ott voltam velük. De ők éjszaka mentek, mert egy ilyen hosszú utat egy ilyen pici gyermekkel.. Nagyon necces. Egy idő után szerintem minden játék kevés, mert unni fogja, kényelmetlen lesz neki az állandó ülés - hisz még egy felnőttnek is megterhelő, akárhányszor is áll meg ezidő alatt. És ha belekezd egy hisztibe, nem nagyon veheted ki hosszabb időre az üléséből, mert azért az nem biztonságos..

Ha van rá egy kicsi esély is, én megfontolnám a helyetekben az éjszakai utazást.

2012. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi rengeteget utazunk, eloszor 3 honapos volt, azota folyamatosan. Soha semmi gondunk nem volt, hozzaszokott, pedig neha nappal is autoztunk. Szerintem vannak babak akik jol viselik. Azert egy 8 honapos az ut nagy reszet vegig fogja aludni, nalunk igy volt. 1 eves koraig volt a legkonnyebb vele, de utana sem voltak nagyobb gondok. Marciusra varjuk a tesot, es juniusban 2 ezer km es utat tervezunk. Egy 5 evessel es egy 3,5 honapossal. Eszembe sem jut felni. Majd sokszor megallunk, megszallunk, nagy kaland lesz.
2012. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Brendonban is azt mondták és más babaüzletben is,hogy ameddig nem ül fel magától a baba,addig nem szabad menetiránnyal mmegegyezően ültetni,csak háttal,hiába dönthető,mert nem elég erős a nyakizomzata és koccanásnál,nagy baj lehet.(ezt több helyen én is olvastam)a hordozót már kinőtte,ezért 0-18kg ülésünk van.

de úgy néz ki,lehet megoldható az éjszakai út.hát ez lenne a legjobb gondolom,vacsora,fürdés után,szerintem is talán végigaludná.

köszi a válaszokat!

2012. febr. 13. 11:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült éjszaka menni és a picur végigaludta!!.:)))

2012. febr. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!