Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggy+joghurt=rossz ötlet?...

Meggy+joghurt=rossz ötlet? Milyen gyümölcsöket kevertek a joghurthoz?

Figyelt kérdés
Evett már banános és almás joghurtot, nem volt gond. Tegnap meggyet kevertem hozzá és 3szor is bukott a következő étkezésig. :( Vagy csak véletlen volt? A gesztenyés joghurt jó ötlet vajon?
2012. márc. 9. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább hanyagolnám az olyan ételeket ami elsőre nem vált be. Majd pár hét múlva újra próbálod. Hogy mit-mivel lehet keverni arra csak annyit mondanék, hogy 2 éves gyerek májkrémet joghurttal keverve evett és imádta.
2012. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mondjuk a gesztenye nem igazán passzol a joghurthoz, de ha a babád megeszi... :D


gondolom 7-8 hónapos lehet ha most kezdtétek :) akkor barackot, kekszet, almát, cseresznyét, körtét keverhetsz bele.

mindent amit már evett. de nem kell minden napra valamit kitalálni, nyugodtan a beváltakat adhatod neki minden nap

2012. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan teleette magát, azért bukott. De az is igaz, hogy a meggy és a joghurt együtt már egy kicsit túl savas, talán kellene bele még egy kis banán vagy keksz.
2012. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak azon gondolkoztam, hogy egyébként milyen joghurtok kaphatók. De most, hogy mondod, lehet, hogy tényleg túl savas volt.

Egyébként szilva, meggy, banán, gesztenye és alma van itthon, na meg keksz. A szilvát nem merem adni joghurtal, nehogy hasmenés legyen belőle. A gesztenye meg azért jutott eszembe, mert ugye azt éddességként is lehet adni

2012. márc. 9. 10:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg savas lehetett. Majd később próbáld újra. Maradjon a banános, almás, kekszes, ha azok beváltak. Gesztenyéset ha kipróbálod, majd meséld el, milyen volt! Nekem biztos nem jutott volna eszembe... egy próbát megér, baja biztos nem lesz tőle. :)
2012. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Off.Előző vagyok. Milyen márkájú joghurtot eszik a babád? Tudom, hogy nagyjából egyidős az enyémmel, mert láttam már válaszokat Tőled. :) Csak kiváncsi vagyok... Én csak babajoghurtot adtam eddig, abba kevertem olykor pluszba gyümit, most akarom kezdeni én is a simát. Túrót adtál már neki?
2012. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendes bolti natúr joghurtot adok neki. Danone és Minna amiket már evett. Túrót is kóstolta már csak úgy magában (jókat fintorgott, de megette), meg bébiételben kapott már belőle. Vasárnap lesz 8 hónapos egyébként.
2012. márc. 9. 11:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor 11 nap van köztük :)

Köszi az infókat! :D :D

Szép napot Nektek!

2012. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jelentem, kipróbáltuk a gesztenyés joghurtot. Megette mindet. Bár ez nem mérvadó, mert még nem volt olyan, hogy valamiből hagyjon, vagy kiköpje :)
2012. márc. 9. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, akinek 11 nappal fiatalabb a lánya.:)

Én is ki fogom próbálni. :)

Jó hogy ilyen jóevő a babád, az enyém sajna nem az. :(

(69 cm és 7030 g.) Alig akar enni, inkább csak eszeget.Minden érdekesebb, mint az evés! Cicizni már nem nagyon akar, a tápszer se nagyon megy (elejétől kapott pedig pótlást, nem új neki) és már a tejpép sem csúszik, el is fogom kezdeni a joghurtot, túrót,sajtot még a jövő héten, csak még be kell vásárolnom. :) Hátha ezek bejönnek.

Natúran is megette a joghurtot, vagy úgy nem is próbáltad?

2012. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!