Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor mentetek először...

Betty25 kérdése:

Ti mikor mentetek először bulizni kisbabátok születése után, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,3,5 hónapos a kislányom.Terhességem elejétől fogva nem voltam szórakozni.Kisbabám 6 hetes korától végigaludja az éjszakákat,este 21 től reggel fél 8 ig alszik.Szeretnék már kikapcsolódni,legutóbb szilveszterkor "buliztam"...Ami a páromnak köszönhetően borzasztóan rosszul sikerült,mert kábítószerezett,és csúnya balesetet csinált magával,összetörte az autómat stb.Most elhívott a húgom szórakozni,szeretnék menni de a párom nem akar jönni,mert 1 szabad napja van a héten a szombat és a vasárnap délelőtt mert este 10 kor már dolgozik.Ő haragszik rám amiért szeretnék bulizni,azt mondja nekem ez hiányzik?:O Miért ez jár a fejembe,olyan érzésem támad mintha lenézne,vagy valami kis csitrinek nézne és hogy miért nem buliztam ki magam eddig...Szerintetek rossz anya vagyok ha elmegyek?Miért csinál nekem a párom lelkiismeret furdalást?Ti mit tennétek?
2012. márc. 9. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

nem értem, miért kéne mennie a párodnak ha a húgoddal mész? egyébként is valamelyikőtöknek otthon kéne maradni a babával, pici még ahhoz szerintem, hogy nagyihoz lepasszold.


1,5 éves volt a fiam mikor először elmentünk színházba. 2 éves volt mikor moziba. eddig 2x aludt a mamánál.

nekem nem jutott eszembe diszkózni, piázni, drogozni, autót összetörni mióta megszületett a babám, mondjuk előtte sem.

ha nektek ez a természetes, hát menjetek, jó szórakozást

2012. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Attól hogy elmész, nem vagy rossz anya. Időnként belefér, sőt kell némi kikapcsolódás. Mi pl a barátainkkal találkoztunk, ha valamelyikőjüknek szülinapja volt. Vittük magunkkal a kislányunkat is, Akkor volt kb 2,5hós. Fürdésre persze otthon voltunk. A szórakozást mostanáig úgy oldottuk meg, hogy jött velünk a lánykánk - ez mindig baráti társaságos, evős, beszélgetős délután volt. Másféle szórakozásunk nem volt.
2012. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát bocsáss meg te egy gonoszkodó anyuka vagy.Én érthetően leírtam hogy a párom kábítószerezett nem én...Én sose csináltam ilyeneket,és nem is hiányzik az életemből...Lehet valami öreg anyuka vagy és befásult....Szépen kérdeztem valamit,arra nem voltál okos hogy érthető választ adj...Egyébként egy családi házban lakunk és anyukámék az emeleten laknak mi meg a földszinten....
2012. márc. 9. 15:25
 4/22 A kérdező kommentje:
15:24 es válaszoló.Köszönöm szépen.Te milyen szépen tudtál válaszolni:)Köszönöm szépen.
2012. márc. 9. 15:27
 5/22 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom, de már nem is emlékszem, hogy mikor voltam utoljára bulizni.... pedig "csak" 29 vagyok....

szülés óta az volt a legnagyobb kikapcsolódás, hogy vagy barátnőmmel elmentünk egyet sütizni, vagy egyedül mentem vásárolni. (babára apukája vigyázott, vagy a szüleimnél hagytuk a babát és együtt mentünk.)


Nekem nem is hiányzik a bulizás már.

2012. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint én egy igazi köcsög anyuka vagyok,mert egyáltalán eszembe jutott.Ez van....Köszi a válaszokat.
2012. márc. 9. 15:31
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Menj el nyugodtan!21 éves anyuka vagyok !De én nem vágyom bulizni de ha vágynék rá elmennék néha belefér!Beszólogatos anyukával ne törődj szegény biztos begyepesedett, elhízott kis kalács!!:D
2012. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm.Nem értem itt mindenki úgy lenéz engem mert fel mertem tenni ezt a kérdést...Nem minden héten megyek érted...3 hónap alatt 1 x elmegyek és én vagyok a rossz...Apám...:D
2012. márc. 9. 15:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy néz le mindenki! Csak tudod, nem normális dolog, hogy a párod drogozik és kocsit tör össze. Szerintem inkább ez verte ki a biztosítékot az első válaszolónál. A többiek pedig normálisan válaszoltak.

Én egyébként bulizni nem vágyok, tehát itt konkrétan táncikálós, átmulatott éjszakára gondolod. Viszont havonta 2-3 alkalommal beülök a barátnőmmel egy cukrászdába vagy kávézóba 1-2 órácskára, illetve férjemmel kettesben is kikapcsolódunk havonta egyszer (mozi, színház, vagy csak egy séta).

Ha te úgy érzed, szükséged a bulizásra, hát menj, attól nem leszel rossz anya, hogy 3 havonta egyszer elmész szórakozni. Bár az már más tészta, hogy én a 3,5 hónapos babámat nem hagynám otthon hosszabb időre, éjszakára. Nem lennék nyugodt.

2012. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jó nektek hogy a párotokkal együtt el tudtok menni bárhová.Ő még egy moziba sem hív el engem.Sehová nem megyünk együtt,sem most sem amikor nem volt még baba...
2012. márc. 9. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!