Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn kezdett forogni...

Akinek későn kezdett forogni a babája, mit jelent nála azt, hogy "későn" (hány hónaposan)? Volt valami egészségügyi problémája vagy csak "lusta" volt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Betöltött 6 hónap után. Gyengék voltak a nyaki izmai, gyógytornászhoz kellett járni. Előtte 3 honaposan is voltunk párszor, akkor nem tartotta a fejet rendesen.
2012. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
16 héten kezdtem el érezni. Nem volt semmi probléma se a terhesség alatt, se mióta megszületett!! (köszönöm Istenkém:-))))
2012. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6 hónaposan egyszer-egyszer,majd 8 hótol aktívan.Semmi baja,csak lusta,és duci baba volt.
2012. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Jó a humorérzéked :)!

Azért tettem fel a BABA kategóriába a kérdést, és nem a TERHESSÉG kategóriába, mert megszületett babáról van szó.

2012. márc. 9. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:

jaj, de gáz vagyok, ne haragudj, az összesített kérdésekben néztem...és mivel én ezzel szenvedtem, így erre asszociáltam, bocsi. :-))))

nem a humorérzékem jó, hanem dili vagyok..:-)))

2012. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

:-)))

Semmi baj, csak azt hittem, hogy egy "jóindulatú" anyuka vagy, mert sajnos azokból akad bőven.

:-)))

2012. márc. 9. 21:23
 7/19 anonim ***** válasza:

:-)) Igen, akad 1-2 érdekes fazon itt...:-)

Minden jót!

2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Neked is :-)!
2012. márc. 9. 21:29
 9/19 anonim ***** válasza:
8 hósan kezdett el forogni hasról hátra és vissza.nem volt egészségügyi problémája csak picit ducika volt és lusta is.ő mindent későn kezdett el.a kúszás elég furán történt nála,kb 10 hós korától,és csak kb 1-2 hetet kúszott.mászni pont az első szülinapján kezdett el.a felállásra nem emlékszem h pontosan hány hónaposan történt.felülni magától kb 10 hósan ült fel.15 hósan indult el.most 22 hós,örökmozgó eleven kiscsajszi:)))
2012. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6 hónaposan egyszer hasra fordult, utána egyszer sem, már kezdtünk aggódni, ezért 7-8 hónapos kora körül elvittem gyógytornászhoz, aki szerint nem volt semmi baja, csak kicsit lusta volt. Néhányszor megtornáztatta (dévény torna), akkor megfordult, majd elkezdett mászni 10 hónaposan. 12 hónaposan felállt, 16 hónaposan kezdett el járni teljesen egyedül (addig csak mászott, nem sétáltatta magát)
2012. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!