Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből varrjak mosható pelenka...

Miből varrjak mosható pelenka betétet?

Figyelt kérdés
Már sikerült szereznem mosható pelenkát, patentos, külső belső egyben, de csak egy betétet adtak hozz. Nem hiszem, hogy nagyon bonyolult lenne ilyet varrni, de kíváncsi vagyok ti mit mondtok. Mit használjak nedvszívónak? Sima textil pelenkát hajtsak 3-4-be és szegjem be? Frottír pelenkát szegjek be inkább? vagy egyéb?
2012. márc. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

3-4 réteg frottírt szegj be és annyi.Lassan száradnak de jön a jó idő és minél több réteg annál jobb nedvszívás.

Én ugyan sosem használtam ilyet, nekem is csak mondta egy anyuka, hogy így csinálja.

A 3-4 réteg azért ne legyen irreálisan vastag :)

14 hós kiscsaj anyuja

2012. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rossz törölközőkre gondoltam én is, és textil pelenkára. Csak kíváncsi vagyok hát ha van valami még jobb ötlet :D
2012. márc. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

egész egyszerűen az is jó lehet, ha a textilpelenkákat hajtogatod méretre és úgy rakod a "zsebbe". ennek az az előnye, hogy nagyon gyorsan szárad majd mosás után. hátránya, hogy rendszeresen kell a hajtogatással foglalatoskodni.


de egyébként: frottír, ebből is különböző vastagságúak vannak.

legjobb nedvszívó állítólag az ún. bambuszfrottír. csak elég drága

2012. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!