Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznaltok moshato pelenkat?...

Hasznaltok moshato pelenkat? Van olyan nedv szivo mint az eldobhato pelenka?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nincs olyan jó, és embertelen mosni. Nagy gondot veszed le a válladról, ha az eldobhatót választod, fene, hogy olyan drága.
2012. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég jo nedvszívó és egyáltalán nem macera mosni,de a mamami.hu-n rengeteg hasznos infot találsz,mert amugy is rengeteg fajta van.
2012. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejött nagyon nem mosok többet mint szoktam egyàltalàn nem maceràs szerintem ugyan annyi idöt vesz el mint a sima egyiket a kukàba dobod a màsikat meg vödörbe àztatni
2012. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, több mint egy éve, tehát volt dolog folyós és nem folyós kakival is, és 4 naponta az az 5 perc amíg mosógépbe rakom meg kiteregetem nem nagy áldozat a számtalan előnyével szemben. Ha megtalálod a Nektek való összeállítást(mi pl egy zsebes pelusba egy nedvszívó betétet teszünk és egy bambuszost, ami nedvtartó), 3- 4 órát simán bír. Ja, nem kell popsikrém sem:).
2012. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mi is eldobhatót használtunk. A teljesen alappal kezdtük, amit még anno a mi generációnkra raktak. Pelus anyag, műanyag külső. Na ez macera, sokáig tart rákötni a gyerkőcre, de csináltam, bele jöttem. Jól esett, hogy nem gyártok szemetet, én is kb. négy naponta mostam, mosódióval, mosószódával és ecettel. Aztán anyósom vette a modernebb fajtát, ami egy külső bugyi és egy kis betét vele, na ez sokkal egyszerűbb volt, nagyon drága, én eredetileg ezért nm ezt választottam, de ő valami nagyon olcsón jutott hozzá, leárazáskor. Viszont a legnagyobb méretet 9 hónaposan kinőtte. Megpróbáltam újra visszatérni a hagyományoshoz, de most már annyit ficánkol a fiam, hogy néha még az eldobható pelust sincs időm rárakni, pláne nem ezt..Szóval most mi is eldobhatót használunk, azért is mert az utóbbi időben nagyon sokat utazunk és fogunk.

Következő gyereknél megint moshatót fogok használni.

2012. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A zsebes moshatókat ugyanúgy kell feladni mint az eldobósat, nem kell kötözgetni.
2012. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Bocsi de visszakérdeznék.. Mekkora a legnagyobb méret a zsebes moshatóból. Az én babám 10 kilós.
2012. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Két variáció van:

1. méretes pelus, mindegyik gyártó megadja, hogy melyik méret hány kilóig jó

2. egyméretes, amelyen patentokkal állítható a nagyság, ez általában jó a pelusos kor végéig. MI ilyeneket használunk, kislányom 12 kiló .

pl:

[link]

Az elején látható párhuzamos patentsorokkal lehet a méretet variálni.

2012. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass egy kicsit ezen a blogon, nagyon részletes és hasznos:) :

[link]

2012. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
a miénk zsebes 3.5kg-tol 15kg ig jo
2012. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!