Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Phil and...

Mi a véleményetek a Phil and Teds testvérkocsiról?

Figyelt kérdés
Már csak egy hónap a második baba érkezéséig és a nagy tesó csak két éves. Kell 2:1-ben szállítási mód :). Kinéztem ezt a kocsit, de még nem fogtam, tapasztaltam. Akinek van, vagy használt már, mit gondoltok? Jó, megéri ennyit költeni rá?
2012. márc. 10. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még...

Nekünk nagyon bejött, 18 hó különbség van a két kicsi között! Álom tolni, még két gyerekkel is, nagyon könnyen manőverezhető... Egyetlen nehézség (de ez minden háromkerekű, bolygósított elsővel rendelkező kocsira igaz): padkára felmenni vagy fixált kerékkel, vagy hátrafelé érdemes próbálkozni; bolygósított elsővel billenhet, meredek emelkedőre is csak merőlegesen, soha nem oldalról...

Persze lehet még sorolni mindenféle hátrányt:

- nem lehet menetirányt változtatni

- nem 5 kiló (de nem is 15!!!, kb 9-10kg csak...)

- nem lehet egykézzel összecsukni...


hirtelen ezek jutottak eszembe

2012. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. ápr. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!