Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Phil & Teds testvérkocsit...

Phil & Teds testvérkocsit használók?

Figyelt kérdés

Ha valaki használ közületek ilyen kocsit,tudna nekem válaszolni?

Szóval,úgy látom,hogy csak az első ülés dönthető vízszintesig.Ugye?

Szóval 0-6 hóig ott fekszik a baba.De ha az első ülést teljesen ledöntöm,akkor mennyi hely marad a hátul utazó nagyobb gyereknek?

Próbáltam már rákeresni neten,hátha találok képet,vagy bármit.De sajnos semmi.

Mert ahogy én nézegettem a képeket,olyan kicsinek tűnik a hátsó rész.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. nov. 16. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,

Az elso ulesbe altalaban a nagyobbak ulnek es alulra lehet rakni a picit. Teljesen hatradontheto - csak nehezebb latni a cippzarat az oldalan az ulesnek.

A phil&teds az egyik legjobb kocsi! Nekem ugyan csak egy smart van, de miutan gyerekekkel foglalkozom, eleg jol informalt vagyok a babakocsik teren.

Szoval lehet venni a pici babanak hozza kifejezetten mozest is...tenyleg csak a penztarca szab hatarokat.

Nekunk meg csak az elso babank szuletett 2 hete. Azert valasztottam a smart-ot, mert kifizetheto, a graco snugride-al kombinalhato amihez csak egy tarto kart kellett vennunk es az ulese is uj fajta. Mivel nem textil, ezert sokkal konnyebben tisztithato. Egyetlen hatranya, hogy nem lehet rendesen hatra hajtani.

De a kerdesedre visszaterve a classic es a vibe is nagyon jo. Egyet azonban nem szabad: nyaron forro levegot pumpalni a kerekekbe...en igy kaptam tavaly 2 defektet, ami nagyot durrant...mert ennyi eszem van...

2010. nov. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oh elfelejtettem a weboldalukat: www.philandteds.com
2010. nov. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de úgy látszik egyikünk nem jól tudja.

Én úgy olvastam,hogy csak az első ülés dönthető teljesen vízszintesig,és abba lehet beletenni a merev mózes részt is.

A hátsó ülés nem dönthető vízszintesig,és csak 6 hónapos kortól lehet használni.

Szóval a pici gyerek előre,a nagy meg hátra.

De akkor még mindig nem értem,hogy ha beleteszem a picit elfektetve az elsőre,akkor mi hely marad a nagynak hátul??

2010. nov. 16. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a weboldalt, ott minden képen a nagy ül elől és a kicsibaba hátul...
2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azokon a képeken igaz,hogy a pici ül hátul,de az már több,mint 6 hónapos!

Én a teszveszen néztem a kocsit,és ott írja az eladó,hogy a hátsó ülés csak 6 hónapos kor után való,mert azt nem lehet vízszintesre dönteni,de az elsőt igen!

Szóval biztos,hogy fél éves korig a pici lesz elől,de akkor hova fér a nagy hátul??

2010. nov. 16. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso valaszado.

Nezd meg az oldalt. Ha nem doltod hatra az elso ulest, hanem veszel bele egy peanut-ot vagy hordozot mert elvileg igy mukodne, akkor a nagyobbik gyerkoc elfer hatul.

En 2 evig tologattam egy classic-ot. A legjobb valasztas! Csak tenyleg, a penztarca..........

2010. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, még érdekel a Vibe?

Nekem az van, ha feküdt a kisbaby, akkor a hátsó ülést előre lehet tenni a normál állás "karfája" helyére és a nagynak így szuperkényelmes panorámás helye lett. Van ilyen fényképem róluk, ha érdekel elküldöm az e-mailedre. Amúgy el is fogom adni, mert már a kicsi 2, a nagy 3 éves, nem használjuk, kb. 160 ezerért, ha érdekel, írd meg.

2011. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!


Nekünk is Vibe van.

A nagy 2,5 a kicsi 5 hós.

Viszont gondban vagyok. Hátul utál feküdni a kicsi a fenti ülést meg még nem akarom alulra tenni neki mert pici hozzá. Igy ha nem akarom hogy ordítson baby björn-be teszem a nagy meg utazik a magas ulésen. Ti mikor ültettetek a kicsit az alsó ülésbe? Vagy hogyan csináltátok? A dönthető ülésbe tettétek a kicsit, enyhén döntve és úgy elfért alul a nagy? Tanácstalan vagyok.

Jön a rossz idő meg már nagy is nem cipelhetem magamon a kenguruban.

Köszi a válaszod.

2011. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!