Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszra-nyárra hány cipője...

Tavaszra-nyárra hány cipője van a gyermekednek?

Figyelt kérdés

most kezdjük a cipővásárlást, szandál már van, gondolom érdemes egy zárt cipőt is, ha esik vagy hidegebb van, ezen kívül?

köszi!


2012. márc. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2 sport cipőt vettem neki, az egyik magas szárú, egy magaszárú bőr csini cipőt, és egy balerína cipellőt. Szandival még várok, lehet nő a lába júniusig, és kinőné mire hordaná.
2012. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaszi cipője max. 2 pár van a gyerkőceimnek,a tavalyi ami esetleg jó még,ill. a héten vettem a kislányomnak 1 pár cipőt,a fiamnak még jó a tavalyi-megpróbáltuk,ezért ő most nem kap újat.Igen,mindenképp zárt legyen,meg eső ellen védjen.Szandált most még nem érdemes venni-nincs is nagyon még az üzletek polcain-mert ami most jó neki,nyárra valószinű,kinövi.Mondjuk,nem tudom mennyi idős a gyermeked,de ha picike még,akkor nagyon gyorsan nő a lába.Én mindig nyár elején veszek nekik,május környékén,amikor már van az üzletekben szandi és a lábuk sem nőhet akkorát mint pl. márciustól júniusig és fennáll a veszély,hogy nem jó rá a hónapokkal előtte megvett szandál.
2012. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 nyitott (bőr)szandi, 1 félig zárt szandálcipő a kissé hűvösebb napokra, 1 strandszandi vagy papucs (ami vízálló), meg egy zárt cipő, de azt a melegebb tavaszi és őszi napokon is tudja hordani. Ja, a nagyfiamnak kell egy jó sportcipő is most már, mert akar velem futni :)

Tudom, soknak tűnik, de így legalább minden időre van lábbelijük.

2012. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most tavaszra van egy zárt cipője, egy nyitottabb tavaszi, egy sportcipo, egy udvari nyitott. Nyárra kell melle egy szandi meg egy strand cipő.
2012. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van. Mindkettőnek van egy-egy pár játszós,homokozós olcsóbb sportcipője és egy normális utcai jó cipője. Ugyanígy nyáron: olcsóbb szandi játszótérre-homokozóba, és egy-egy igényes az utcára-ide-oda. Meg egy-egy pár gumicsizma.
2012. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!