Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13 hónapos. Tavaszra...

Kislányom 13 hónapos. Tavaszra-nyárra mit ajánlotok jobban? Bébi taxit, kis motort vagy triciklit (leesésgátlós, tolhatós stb. )?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 29. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Az én lányom is 13 hónapos.

Mi kaptunk anyósomtól kismotort, ma kipróbáltuk... le sem ér a lába róla, pedig 86-os ruhát hord, szóval nem egy kicsi gyerek. Amúgy könnyen borul.

A triciklit még korainak tartom, mivel azt pedállal kell hajtani, szerintem az majd jövőre fogjuk, mert még azt se nagyon érti, hogy a lábával hogyan hajtsa a motort. :)


Szóval én bébi taxira szavazok. Elvileg az nehezebben is borul, mivel 4 kerekű, míg a kismotorok többsége 3.

2012. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tricikli még nagyon korai. A taxi jóm és a kismotorban is vannak kisebbek, az én fiam ennyi idősen már motorozott. Utólag már bánom, mert 1,5 évesen már olyan biztonságban érzete magát rajta, hogy egykerekezett is vele, ahogy a nagyoktól látta, és néha bizony nagy volt a lendület és huppant rendesen.
2012. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lanyom egy eves, kapott baratnomektol egy kismotort. Meg nem nagyon érti, inkább hatra fele loki magát. De a barátnőm lanya 14 honapos, alig ér le a lába, de loki magát, meg kormányoz is. :)

A tolokaros triciklit örököltuk, de sajnos nem labtartos, így nem is fogjuk idén.

Bébitaxi nincs, az nem érdekli a lányomat. A baratnomeknel van, de sosem ül rá, csak tologatja. :)

2012. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szülőkaros triciklit. Nekünk ilyen van:

[link]


Szuper! Minden nap megyünk vele sétálni, csak a hóban váltottunk szánkóra. 10 hónaposan kapta a lányom, most 18 hónapos, még nem tekeri, inkább utazik benne. De a kormányt már egy ideje forgatja. :-)

Aldiban vettük tavaly májusban, láttam a mostani katalógusban, hogy már kezdik a kültéri baba/gyerek játékokat árulni, szerintem hamarosan ez is bekerül megint a kínálatba.

2012. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ez lábtartós, körbe leesésgátlós, amit addig tartasz fenn, amíg úgy érzed biztonságosnak. Ha már nem lesz rá szükség, akkor a tolókart és a leesésgátlót is le tudod venni.
2012. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 hos a lányom. 1 éves szuletésnapjára vettunk egy kisautot, aminek 4 kereke van. Nem érdekli, nem tudja, hogy mit kell vele csinálni. Inkább huzza maga után a szobában.
2012. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bébitaxi és kismotor jó... Persze ha leér a motorról a lába. Bár gyerek függő, a fiam a bébitaxira soha nem ült rá, csak tolta (de legalább a járást segítette), a lányom meg hamarabb motorozott, mint járt...
2012. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

A kislányom 13 hós múlt.Már 10hósan megleptem egy nyuszi motorral,talán ez a legkisebb amit kapni lehet.A lába leért már akkor.Persze akkor még csak én húztam a lakásban körbe körbe,de imádta.Aztán később rájött hogyan tudja tolni,és száguldozott vele önállóan.Aztán egy két hónapja apa megtanította az önálló fel és leszállásra.Most úgy két hete meg úgy teper vele mint az őrült.Tolatni,fordulni is tud vele,mindent kikerülget,szlalomozik.Hatalmas!És imádja.Kivittük ebben a szép időben a Hősök terére,és nagyon élvezte,hogy így közlekedhet a szabadba,hiszen járni még nem tud,de a motorral önállóan tudott haladni.Ez igazán nem volt költséges,két ezer körül vettük,de mi is gondolkodunk komolyabb járgányon,viszont fogós kérdés mi legyen a következő.Mert ugye jó a tolókaros megoldás,azzal mehetnénk hosszabb távon babakocsi nélkül,viszont azt nem tudja önállóan hajtani még egyenlőre és nem tudom,hogy így is tetszene e neki.Szerintem egy ilyen kismotorral érdemes meglepni,mert azzal tud a lakásban is játszani,barátkozni.

2012. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!