Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet krumplival is kezdeni a...

Lehet krumplival is kezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Almát nem szereti, úgy látom, és keveset hízott, valami táplálóbb jól jönne, gyümölcsnek majd az őszibarackot gondoltam, de előtte inkább a krumplit.Lehet így?
2012. márc. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Krumoli, vagy répa.
2012. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Krumoli, lehet, hogy ez a tuti tipp:) De jó, legyen krumpli:)
2012. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Adj az almához kekszet,úgy biztos megeszi. A krumpli nagyon száraz és ízetlen is magában.
2012. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz,mi is azzal kezdtünk. Krumpli kevés anyatejjel,aztán répa és sütőtök.Utána jöttek a gyümölcsök.Az én lányom sem szerette az almát,sokáig nem is ette meg.Szerintem ne adj hozzá kekszet,előbb ismerkedjen meg az ételek saját ízével.Majd ha már többfélét és rendes adagot eszik kaphat kekszet is. Én addig nem adtam,most is csak néha.
2012. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kekszet?!! Hozzátáplálás kezdetekor... mert a krumpli száraz, és ízetlen? Aha, pacal, meg vörösbor kéne neki! A kekszben millió allergén lehet, jóval később kerül rá a sor, a krumpli, és a répa a legkisebb valószínűséggel allergizál. Só nélkül, vizes pépes állagúan. nem baj, ha nem szereti, ne erőltesd, próbáld a következőt, majd később visszatérhetsz az egyszer már elutasított ételre is. Alma, ha nyersen adtad, párolva még va egy esélye.
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sütőtök vagy répa szerintem sokkal táplálóbb, de belinkeltem egy linket a burgonyáról. A krumpli magában szerintem is ízetlen, anyatejjel, vagy tápszerrel összekeverve viszont finom, mint a krumplipüré, persze vaj nélkül.


[link]

2012. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!