Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után hatott nektek...

Mennyi idő után hatott nektek a Vibrucol kúp?

Figyelt kérdés
3napja kapja este a 14hónapos kislányom de még semmi változás.Fogzásra és nyugtalanságra kapja.

2012. márc. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
20 perc alatt ugy hogy elötte a hüttöbe tárolom a kúpot
2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de van akinél hatástalan a kúp és volt rá egy esett hogy 1 hét használat után volt egy kis változás
2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 dobozt használtunk el, és nem volt változás. Nekünk nem jött be. :(
2012. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen olvastamtam eztis aztis.Csak már ez az utolsó esélyünk mert nem hat semmi.Nurofent és társait sem adhatom állandóan bár attól alszik éjjel de nem tömhetem vele.Kentem is az sem jó.

Írhattok még várok válaszokat!

Ment a zöld kezecske!

2012. márc. 11. 14:24
 5/7 kíváncsicska ***** válasza:
a Chamomilla 15CH-t próbáltad? Napi 3x5 golyócskát kell adni alap esetben de ha gáz van akkor negyed óránként is lehet 700Ft körül van.
2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit nem ér :(
2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy osanit nevű kombinált homeos szer. Úgy tudom a Gazdagréti patikában meg lehet rendelni, mert itthon nem lehet kapni. Én ezt adom a lányomnak plusz a vibrucol és sokkal jobbak az éjszakáink. A camomilla nekünk se volt az igazi.
2012. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!