Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alhat biztonságosan...

Mikortól alhat biztonságosan már hason a baba? Kisfiam 8 és fél hónapos és mostanában szeret hason elaludni persze ő fordul át!

Figyelt kérdés
Hagyhatom már nyugodtan így éjjelre??Még mindig tartok tőle kicsit....
2012. márc. 11. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
van aki már születés után hason alszik ne aggodj alhat hason fel tudja már emelni a fejét amugy is de párnát a feje alá ne tegyél
2012. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha magától fordul, akkor ne piszkáld. Valószínű így kényelmes neki. Nem lesz gond.
2012. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő lányom csak hason tudott aludni születésüktől fogva. Ha a hátukra fordítottam őket a kezük elkezdett járni és ettől felkeltek.

8 hónaposan már nagy baba és ha ő fordul meg akkor egyébként sincs mit tenni. nem fog megfulladni a hason alvástól, aludhat nyugodtan így.

2012. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hete hason alszik, most 12 hetes. Én sem tudnék háton aludni, akkor őt miért kínozzam vele? Légzésfigyelőnk van, de még nem felejtett el levegőt venni. Időre született egészséges, erős baba...
2012. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kilsányom is csak hason tud aludni, születése óta. Már 13 hónapos, nem volt vele semmi gond (bár volt/van légzésfigyelőnk).
2012. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Születése óta hason alszik, eleinte légzésfigyelővel, később már anélkül. Párna nélkül!!!

9 hónapos

2012. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom 3 hetes korától aludt hason, mert első gyerkőc, hamarabb nem mertem így fektetni. A fiam már a kórházban is így aludt. Légzésfigyelőnk volt mindkettőnél.
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 hete szültem, azóta hason alszik, kórházban azt mondták hogy úgy kényelmesebb is neki. semmi baj nincs vele..
2012. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!