Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattad le a babádat...

Hogyan szoktattad le a babádat az éjjeli kelésről?

Figyelt kérdés
Anyatejes, már elkezdtük a hozzátáplálást (nem sok sikerrel, keveset eszik), de még mindig 3 óránként kel enni. 6,5 hós anyuka
2012. márc. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vacsi elott kap sinlac pepet nem sokat vedonoi javaslatra. Kb 50-100gr kozott eszik beloel de az eddigi 4-5 kelesbol 1 maradt csak elso nap utan:)
2012. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez, szerintem nem igazán lehet "leszoktatni", vagy leszokik magától, vagy várni kell.

Egyik gyerekem 6 hetes korától átaludta, aztán jött a másik, aki meg 20 hónaposan aludta át először, amikor is elválasztottam. Pedig elég sok mindent megpróbáltam, olyan 7 hónapos korától...

2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kapott bébiételt (gyümölcs müzlivel, alma+sárgarépa+zabpehely, vagy gyümölcsrizs, stb.), majd fürdés után tápszert, és így kibírta simán reggelig.
2012. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sehogy:-) 20 hós koráig kelt éjjel szopizni.1 éves koráig 2-3x is ébredt. Pedig kapott rendes vacsit már 10 hós korától.Utána már 1-2x ébredt. 5-5 percet kibírtam. Akkor már csak megszokás volt, (cumija nem volt, nem kellett neki), engem meg nem zavart. 20 hós korában egyik napról a másikra hagyta el az éjjeli szopit.
2012. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez tök normális. Ő egy ilyen baba. Én babám 8 hós és ő is sokszor kel éjszaka pedig nagyon jól eszik. Napi 5ször elég komoly mennyiségű szilárd ételt és mellette szopik is. Az hogy bevezettük a vacsit minimális változást hozott csak (bár van akinek segít, úgyhogy egy próbát megér). Anyatejes babának egyébként teljesen felesleges tápszert adni, csak azt éri el vele az ember, hogy elapad a teje.
2012. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem, végülis tényleg ki lehet bírni, mert 5 percet szopizik kb és alszik is tovább. csak olyan idegesítő amikor más állandóan az orrom alá dörgöli, hogy az övi már X hetes korától végig alussza meg így meg úgy...

ha bele gondolok hamar elröpül az idő és jó érzés "összebújni" a babócával. :) Ki kell használni! :)

köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!