Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 15 hós...

Hogyan szoktassam le a 15 hós lányomat a hajnali kelésről, pohár tejről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajnalban mikor kel? Az enyém 2,5 éves és 5körül kakaót kér. Amúgy rossz alvó éjszaka, 13 hónapos elmólt amikor leszoktattam arról, hogy 2x keljen éjjel a semmiért mert semmit nem kért csak felkelt. Sajnos a csak úgy sikerült, hogy hagytam sírni a szobájában, gondolhatod, hogy mindent kipróbáltam előtte. 2 rossz éjszaka után megértette és nem kelt többet. Mostanában ez a kakaózás kezdődött aminek nagyon nem örülök, mert hamarosan jön a kistesó.
2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


4 körül kel, egy pohár tej, aztán alvás kb 7/8-ig.

Bár, mostanában, néha 2-kor van ugyanez. Ilyenkor általában nem kel fel 4-kor, hanem ilyenkor a fogfájása miatt nem tud visszaaludni, ilyenkor pici érzéstelenítő gél, plusz tej, aztán alvás.


Lehet, h önző dolog, de annyira szeretném átaludni az éjszakát!!


Ja, a Kistesó itt is jön lassan.... :)

2011. szept. 21. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyenkor még a fogzás is bezavar szegénynek. :( Nehéz...nem is tudom mit tennék. Nálunk azért volt könnyű szigorúnak lennem mert amikor felkelt akkor semmit sem akart csak engem akart megnézni vagy nem tudom. :o De ha szegény éhes vagy szomjas...és ha teát adnál neki tej helyett és azt egy idő után meg otthagynád neki az ágy szélén ahol eléri magának? Azért írok teát mert az hidegen is jó meg nem savanyodik meg ha ott áll egész éjjel. Valami lámpa ég neki éjjel? Mert én most épp azt csináltam, hogy a sólámpát égve hagytam és ma éjjel nem kelt fel. :)
2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hós lesz,és én tejitalt adok(milupa)reggel-este és végig alussza az éjszakát.szerintem éhes a babád.Nem próbáltad a tejitalt?
2011. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!