Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattad a kiságyban...

Hogyan szoktattad a kiságyban alvásra a babád? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9 napos,mikor hazahoztuk a kórházból.
2011. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem olyan 5 napos volt, mikor odaszoktattam. Ahogy hazajöttünk beraktam a kiságyba, hogy ismerkedjen a környezetével.

Kezdetek óta ott alszik, imádja a 'birodalmát' és ez így is van rendjén :]]

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi a 10. napon jöttünk haza a kórházból és azóta mindig ott alszik éjjelente. Fürdés, utána kaja és leteszem, magától elalszik. Nagyon jó kisbabám van :)

Napközben néha a babakocsiban.

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szintén a kezdetektől.

Egyszer aludt velünk, mikor lázas beteg volt.

Amúgy sokat játszottunk a mi ágyunkon, és azt vettem észre, ezek után ha szerettem volna mondjuk du. összebújni vele aludni egy kicsit, nem tudott már ott aludni, mert "játszótér"-nek tekintette az ágyunkat.

2011. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 nap utan jottunk haza, 3 honapos koraig mozesben volt, azota racsos kisagyban, masfel eves kora korul pedig majd beprobalkozunk kisheverovel.
2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi is a kezdetektől ott altatjuk. Amíg nagyon pici volt, előfordult, hogy napközben a mi ágyunkon, kanapén is elaludt, de a "hivatalos" alvás mindig a kiságyában történt.
2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Első perctől, amikor hazajöttünk a kórházból, ha alukált, oda tettem le. Mióta érdekli a környezete, nézelődik, teszek neki a kiságy oldalára tehető játékot. Meg persze van zenélő forgója, baldachinja. Érdekes módon ez utóbbi érdekli legkevésbé :D Csak most 3 és fél hónaposan nézegeti..néha:)
2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szintén az elejétől kezdve, 5 napos korától ott alszik. Szereti, jókat alszik benne. Most 7,5 hónapos.
2011. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy naposan jottunk ki a korhazbol, es mivel ez nagyon korai volt igy az elso par napban velunk volt, aztan eloszor ugy aludt csak el a kisagyban hogy a mozeskosarat bele kellett tenni, valoszinuleg abban biztonsagban erezte magat mert nem volt olyan oriasi hely mellette. Aztan mire a mozeskosarat kinotte, mar nem volt problema a kisagyban valo alvas.
2011. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Két hónapos koráig bölcsőben aludt. Amikor hazajöttünk a kórházból beraktuk a csöpp 2800 g-os lányunkat a kiságyba és nekem is olyan rossz érzésem volt, egyszerűen elveszett a rácsos ágyban, jó nagy méretű ágy. Így átraktuk a bölcsőbe és látszott rajta is h neki is jobb érzés ott lenni bekuckósítva. Azóta is szereti a kuckósítást.

Két hónapos kora körül kezdte kinőni a bölcsőt, eleinte csak napközbe raktuk be a kiságyba amikor fent volt, h szokja és szépen fokozatosan szoktattam be, először csak nappali alvások és végül éjszakára is. Na az kemény 1 hét volt mire megmaradt éjjelre is a kiságyban. de azóta csak ott alszik és már21 hónapos.

2011. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!