Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi zsömlét, kenyeret ehet...

Mennyi zsömlét, kenyeret ehet egy nap egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Fogzik. Az égvilágon semmit nem akar enni, csak tápszert, és kenyeret zsömlét, de nem tudom mennyit ehet.
2012. márc. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amennyit akar:-)
2012. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éljen, köszi a gyors választ! :-)
2012. márc. 11. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
amennyi jó esik neki:-)
2012. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem csak fogzás! :-) Az én lányom 11 hónapos, mindenhez kell neki kenyeret adni, mert csak akkor eszik, ha a kezében van. Egyszerűen imádja, szerintem elélne rajta. Én itthon sütöm a kenyeret, a lányom is azt eszi! De a bolti kifli is favorit!
2012. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem fogzik, bár 100%-ig majd akkor leszek biztos benne amikor meglátom a fogat:-)

Abból gondolom, hogy éjjel felsír már 1 hónapja, nagyon rosszul alszik, elkezdett kevesebbet enni, és egyáltalán nem fogadja el a kanalas ételt. Esetleg csak a tejpépet, vagy a joghurtot, na meg a tápszert...és a kenyeret. Megáll az eszem rajta, ha tehetné szerintem reggeltől estig ücsörögne egy 2 kilós kenyérrel a kenyérrel és elmajszolgatná:-) Én meg féltem adni neki, mert mindenki azt hajtogatja, hogy mennyire egészségtelen a fehér kenyér, sok alsizt benne stb. Vettem neki bio kenyeret, barna kenyeret ilyen kenyeret olyan kenyeret, de neki csak a kukoricás fehér kenyér kell:-)

Majd megpróbálok én is sütni...van kenyérsütőm is, csak lendületem nincs hozzá...meg receptem! Ha van jó recepted írd már meg légyszi...köszi:-)

2012. márc. 12. 08:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Kenyér receptjeim (a pohár és a kanál a kenyérsütő tartozékai voltak)

Krumplis kenyér:

1 pohár tej

1 pohár víz

pici olaj

60 dkg liszt (én sima fehér lisztet használok)

1 instant élesztő

1 kanál só

1 kanál cukor

1 db főtt krumpli reszelve


Kalács (reggelinek isteni finom):

0,75 dl olaj

2,5 dl tej

1 db tojás

citromhéj

45 dkg liszt

4,5 kanál cukor

1 vaníliás cukor

1 instant élesztő


Jó étvágyat!

2012. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! :-) Nagyon szépen köszönöm.

Bár nekem géphez való mérőpoharam elveszett:-(

2012. márc. 12. 09:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lemértem neked, az én poharam 2,5 decis! A kanál meg egy kisebb evőkanálnyi!
2012. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most már tényleg nagyon nagyon nagyon aranyos vagy, nagy segítség! Köszönöm! :-)
2012. márc. 12. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Meg sütöttem a lányomnak zabos kekszet is! Ez saját recept, de szívesen leírom ezt is!

Kb. 20 dkg zabpehely

1 nagy alma nokedliszaggatóval reszelve

és annyi víz, hogy ragadós masszát kapjál. Ebből kis rudakat formázni és 150 fokon addig sütöm, amíg kicsit megpirul a teteje! Na, ez is favorit nálunk! Kb. 4-5 napig eláll.

2012. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!