Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos 9.5 kg-os kislányomn...

6 hónapos 9.5 kg-os kislányomnak milyen gyerekülést vegyek, ami menetiránnyal szembe rögzíthető és bizonyított a törésteszteken?

Figyelt kérdés

A hordozót gyakorlatilag kinőtte, de mivel még nem tud ülni, csakis menetiránnyal szembe beköthetőt szeretnék.

A legtöbb ilyen típusnál azt olvastam, hogy csak 10 kg-ig lehet használni forgalommal szembe, amit maximum egy hónap múlva el fogunk érni, de nem garantált, hogy addigra már stabilan ül/ elég erős lesz a nyaka stb.



2012. márc. 11. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogy menetiránnyal szemben beköthetőt keresel. MAradjon is így bekötve amíg csak lehet. Ez a biztonságos. Nekünk Britax First Class Plus van. Ez így is, úgy is beköthető. De nekünk biztos nem lesz addig jó, amíg rá van írva. Viszont én is úgy voltam vele mint te, a hordozó már kicsi, de még nem tud ülni, kell valami más helyette. Ennek jó referenciái voltak.
2012. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megkérdezhetem, hogy mekkora most a babád (hossz/súly), hogy nagyából tudjak vele kalkulálni, hogy meddig lesz jó nekünk ez a típus, ha esetleg emelett döntenénk. Mert 70ezerért szeretném min. 1 évig használni, ha nem tovább. :-)
2012. márc. 11. 22:06
 3/19 anonim ***** válasza:

bocs, de pontosan hogy érted, hogy menetiránnyal szembe???

az azt jelenti, hogy úgy ülteted ahogy ti is ültök, menetiránynak háttal beköthető kell 1 éves koráig!

0-18kilós ülést vegyetek, römmelnek a legjobb a töréstesztje. azt tudjátok menetiránynak háttal is és majd 1 éves korától szembe is bekötni, sőt dönthető, míg nem ül, addig úgy funkcionál mint egy bébihordozó :)

2012. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Háttal beköthetőt keresek, tudomásom szerint az menetiránnyal szemben van, később menetiránnyal megegyezően lehet rögzíteni.


[link]


( a rögzítés módjánál)

2012. márc. 11. 22:16
 5/19 anonim ***** válasza:

Römer = Britax ez a first class amit írtam 0-18kg.

Most 10 hónapos, de sajnos nem tudom milyen hosszú vagy hogy hány kiló, már ezer éve nem voltunk mérni. Kb. 10kg és 80cm lehet.

2012. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

[link] Na ez a mienk.

Érdemes körbe nézni külföldi webshopokban, én ezt Angliában vettem, majdnem fele ennyibe került...

2012. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen megnézem akkor ebay-en v. amazon-on, de előtte azért ejtünk egy próbát élőben is pl. a Brendonban, hogy egyáltalán befér e az autónkba.
2012. márc. 11. 22:55
 8/19 A kérdező kommentje:
A britax menet közben is állítható/ dönthető?
2012. márc. 11. 23:11
 9/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


menetiránnyal szemben az nálam menetiránnyal megegyezően :D

lehet az én szótárammal van a baj, na ma is tanultam valamit... :)



enyém 2,5 éves, most nőtte ki a 0-18-ast, a fejtámlája nem állítható és túlnőtt a feje. most 15-36-osat veszünk

2012. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

2.! Köszi szépen, akkor még sokáig tudjuk használni, ha ilyet veszünk.


Engem is összezavart most ez a szemben, megegyezően dolog, de végülis nem is ez a lényeg, de értjük egymást :-)


Nektek milyen típus van?

2012. márc. 11. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!