Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A székre rögzíthető etetőszéke...

A székre rögzíthető etetőszékek mennyire biztonságosak? Nem próbáltunk, nem is láttam még ilyet. Nem tud felborulni a székkel együtt? Mennyire stabilak?

Figyelt kérdés
Fischer Price Baby Gear-t néztem, van valakinek erről tapasztalata? Most 9 hónapos a lányom, van neki egy nagy dönthető etetőszéke, de nem nagyon férünk el tőle, ezért gondolkodom egy ilyenen.
2012. jan. 9. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is FP dzsungeles székre szerelhető etetőszékünk volt. Nagyon szerette a fiam, sokáig tudta használni, később már tálca nélkül is az asztalnál, sima székmagasítóként. Szerintem biztonságos, nálunk sosem volt baleset. Az is jó benne, hogy bárhová mentünk vendégségbe, tudtuk vinni, mert könnyen szállítható és praktikus. Szóval én ajánlom, nekünk nagyon bejött.
2012. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Thermohbaby-nk van, 1 hónapja használjuk, nagyon jó!!! 9000,- volt!
2012. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!