Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik sportbabako...

Babamama kérdése:

Szerintetek melyik sportbabakocsi a jobb hosszútávú használatra? Graco Mirage Apple vagy Bertoni Foxy? Van valakinek ezekkel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés

Bertoni Foxy: [link]


Graco Mirage Apple: [link]


2012. márc. 12. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Graco mirage-t nem ajánlom :( mi vettünk okt-ben iszonyatosan nyikorgott a váz..visszavittük nagynehezen csináltak teljes vázcserét.. rá két napra megint nyikorgott visszavittem a boltba h cseréljék ki másik babakocsira vagy pénz vissza nekem ez nem kell én nem ilyen babakocsit vettem ..erre azzal jöttek h a kiállított darab is igy nyikorog..de volt másszínű de ue a márka az nem nyikorgot.. nah nagy nehezen de választottunk más babakocsit.. ha mindenképp sportot akarsz akkor baby design travel nagyon jó.. nem nyikorog terepen is szuperül megy pedig "kicsi" a kereke.. és stabil kb 7-8 kilo nem nehéz..
2012. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bertony foxyt szerettem volna,mert árban jó,és nagyon megtetsteztt,masszívnak is tűnik,de lebeszéltek róla.Nagyon sokaknak negatív a véleménye erről a kocsiról :(
2012. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyermeked? mert mi annó elmentünk kipróbálni a babakocsikat, és bizony a fiamnak csak kettő volt kényelmes. A graco mirage nagyon nem tetszett neki, rövid volt.

Hosszútávon az a jó amelyiknek magas (nagyon magas!) a háttámlája, és emelhető a lábtartója. A két kocsi közül egyik sem felel meg a kritériumnak. A boltban is csak az esprit és a cybex esernyőkocsik voltak ami kényelmesek egy nagyobb gyereknek alváshoz is.

2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) A Babám még csak 3 hónapos, úgyhogy kicsinek biztos nem lesz kicsi egyenlőre egyik kocsi sem, de Ő is nőni fog. Nehéz a választás! :) Esernyő kocsit nem szeretnék, mindenképp lapra csukhatót keresek.

:)

2012. márc. 12. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a hauck malibut az is nagyon jó kocsi..könnyű és lapra csukható
2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szakmabeli vagyok, egyiket sem ajánlom a kettő közül.. Graconak iszonyat rövid a lábtartója (szinte nincs is), foxyt meg sorra hozták vissza...

amit sokan szeretnek a pierre cardin ps 658 azzal még sose volt baj és típusra ugyanez :)

2012. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!