Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a kóstoltatás...

Mit csináltok a kóstoltatás elején megmaradt bébiétellel? Le lehet fagyasztani vagy kidobjátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel kóstoltatni nem napi+1 kanállal kóstoltattam, hanem ha nem volt 1 nap baja, akkor másnap evett amennyit kért, így megkapta akkor. Amit nem evett meg, azt 3ad nap már nem adtam, ment a kukába.
2012. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg rá van írva az üvegre, hogy mennyi ideig lehet tárolni a kibontott bébiételeket hűtőben, de úgy tudom talán 2 nap. Ha megmaradt belőle, amíg pici volt, esetleg másnap még odaadtam neki, de 3. nap semmiképpen sem, ha addig sem fogy el, érdemes kidobni, és újat bontani.
2012. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát vessetek meg: én a finomat megeszem :-))) Aminek már a szagát sem bírom, azt nem, de a gyümölcsösöket általában igen.


Amúgy a saját készítésűt is max másnap adom neki oda, 3. napon én sem. Az üvegesre pedig rá van írva, 95%-ban a felbontás utáni 2. nap.

2012. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.
2012. márc. 12. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!