Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adsz enni 9hós babádnak...

Miket adsz enni 9hós babádnak illetve hogyan készíted el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alapvetően innen és anyukámtól gyűjtöttem az infokat:

[link]

Szóval nagyjából ez alapján eszeget most 10,5 hónapos lányom. Még csak most jön az első két foga, úgyhogy egyelőre minden főzés/párolás/sütés után pürésítésre kerül.

Gyümikből mindenfélét szeret, de nálunk az alma nem kedvelt, ezért azt sütőben, fóliába csavarva sütni szoktam, úgy megeszi. :)

Zöldségfélékből már mindenféle fogy, a sütőtököt nagyon szereti, sejtésem szerint mert édeskésebb.

2012. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.nekünk már 7 fogunk van :D
2012. márc. 12. 12:18
 3/4 alaszka ***** válasza:
Gyakran eszik üveges kaját, de ha én csinálom, akkor zöldségek főzve, mostmár egy nagyon pici liszttel, vajjal, feltétnek eddig csirkehús volt (mell, szárny, comb), pulykamell, pici tojássárgája, vagy valamikor csak reszeltsajt a feltét. Kóstolgat vajas kenyeret, a reszelt sajtot imádja úgy csipkedve a kezemből. Ezeken kívül üveges gyümölcsöket, friss banánt, almát, ebbe szoktam keverni már naturjoghurtot illetve már kapott kis túrót is gyümibe. Illetve műzlis gyümölcsöt is szereti vagy babakeksszel. A vacsora van mikor tejpép neki. Anyatejes még, a napi 3-4 étkezés mellett, még 3-4x szopik is, sokszor inkább csak ivás helyett.
2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alaszka ***** válasza:
Ja, és neki 6 foga van, de még turmixolok, mert csak így eszi meg.
2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!