Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOL tudom regisztrálni magam...

HOL tudom regisztrálni magam a dm baba bónusz programba? Van Activ beauty kártyám így a neten keresztül szeretnék regisztrálni. DE nem találom a bejelentkezés után hol lehetne.

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A baba bonuszra személyesen kell jelentkezni az üzletben, ott azonnal kapsz is egy csomagot. Kis szütyőben van egy babanapló, kuponfüzet, benne egy ft-os termékekkel is, popsiápoló, fürdető, törlőkendő.
2012. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Itt bal oldalt van, hogy bejelentkezés/regisztráció.

Elvileg itt kéne tudnod intézni a dolgot.

Én bementem egy DM-be és az infopulton csináltam az adatok módosítása menüpont alatt.Beírtam a lányom adatait,kipipáltam amit kellett és már nyomtatta is a kupont.De ha itt nem olvastam volna róla akkor biztos, hogy nem jövök rá magamtól :)

2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2012. márc. 12. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Első vagyok. Szerintem a neten keresztül nem lehet jelentkezni. Régen nem tudom, hogy lehetett-e, de most így van, nemrég óta. Ja és ha jelentkezel a bababónuszra, kapsz 15%kedvezményt 3 termékre, az egyik most a libero, ez asszem bizonyos időközönként változik, de a boltban jobban el fogják mondani. remélem tudtam segíteni.
2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet most is neten jelentkezni,legalább is pár napja lehetett. :)


31 hkm

2012. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Neten keresztül is lehet!

Bejelentkezel az active beauty oldalra és bemész az adatmódosításhoz. Ott kipipálod a bababónuszra jelentkezést és kész is!

2012. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok. Az lehet, hogy lehet jelentkezni, de ezt a bizonyos csomagot a boltba lehet átvenni.
2012. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja ja, lehet jelentkezni neten, megnéztem, de a kezdőcsomagot az üzletben kapod meg.Megkérdeztem. Úgyhogy le lehet pontozni, ez akkor is így van.
2012. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!