Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Dm baba bónusz programban...

Aki Dm baba bónusz programban van segítenél? Baba hány éves koráig küldenek kuponokat és hány darabot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jan. 27. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, hogy ilyen- olyan kedvezmény, csak éppen hozzájutni nem lehet.. November elején igényeltem ikreimnek és még mindig nem kaptunk semmit..
2012. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
Én vasárnap igényeltem meg, azonnal kaptam egy 15%-os kupont, és azt mondták a többi postán jön. Akkor ne is reménykedjek?
2012. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerria ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ezekkel a feltételekkel léptem be, remélem postázni fogják, mert örülnék neki... hisz nem véletlen igényeltem. Bár, gondolom mindenki így van ezzel.

Itt a linkje:

[link]


Itt a kérdésedre a válasz:

Kezdőcsomag


Minden regisztrált jelentkező kap egy kezdőcsomagot, amelyet a jelentkezési lap leadását követően 4 héten belül, postai úton kap kézhez.


A csomag tartalma: 27 kupont tartalmazó kedvezményeket nyújtó kuponfüzet 0-6 hónapos babák részére valamint egy tanácsadó füzet 0-6 hónapos babákról. Ez a baba gondozásához ad hasznos segítséget.



Kuponfüzet



A kuponfüzet 27 kupont tartalmaz és kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosít, azokra az általunk gondosan összeválogatott termékekre és szolgáltatásokra, melyekkel a legjobb gondoskodást nyújthatják önmaguk és gyermekük számára.


A kuponfüzetben találhatók baba kuponok, melyek népszerű testápolási-, szájápolási,- pelenka,- és bébiételkuponok, valamint a C&A jóvoltából 1 db 50%-os kedvezményt nyújtó babaruhára beváltható kupon. Természetesen a kismamákra is gondoltunk mama kuponok formájában pl.: intimhigiéniás termékkupon, és szoptatást elősegítő tea kupon.


A program során további három alkalommal küldünk minden résztvevőnek a baba korának megfelelő újabb kuponfüzetet, újabb kedvezményekkel!


A kuponok beváltása nagyon egyszerű! A dm-ben történő vásárlás alkalmával tegye kosarába a kuponfüzetből kiválasztott termékeket, majd a fizetés előtt adja át a termékekhez tartozó kuponokat a pénztárnál. A kuponon szereplő forintösszeget vonja le a pénztáros a mindenkori fogyasztói árból, mely a termék polci helyén, az árcímkén fel van tüntetve. A kuponok beváltása vásárláshoz kötött, de egy vásárlás alkalmával több kupont is beválthat. A füzetben szereplő, nem a dm által kínált szolgáltatást nyújtó kuponok nem a dm üzletekben, hanem e kuponok hátoldalán szereplő helyen és címen válthatók be.



Remélem segítettem!

2012. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam, már a 2. gyerekkel regisztráltam.


Kedves válaszoló, aki nem kaptál semmit: reklamáld meg! Ha már jelentkeztél, és szeretnéd igénybevenni a kedvezményeket, csörögj rájuk! Szerintem egy telefont megér. Lehet, hogy a posta szórta el a cuccot....

2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kíváncsicska ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy nagyon későn kapták meg.Volt aki 2 hónapot is várt.Én is várom már egy ideje.Szerdán megyek be reklamálni.Szóval a 4 hét az ritkán 4 hét a tapasztalatom szerint.SAJNOS.
2012. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!