Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Lengyel Zsuzsanna gyermek...

Dr. Lengyel Zsuzsanna gyermek ortopéd főorvosról vélemények? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
A magánrendelésre szeretnénk menni,mert sajnos nem tudjuk kivárni a 2 hónapos várakozási időt itt Újpesten az Sztk-ban.Szóval igazából az érdekelne,hogy mennyibe kerül a magánrendelése?
2012. márc. 12. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Ezt azért kérdezem, mert nemrégiben el kellett vinnem a kamasz lányomat oda, mert nagyon fájt a háta. Nekem azt mondták a telefonban, ha ráíratom a beutalóra, hogy sürgősséggel, akkor majdnem soron kívül is behívnak, de azért így is kell időpont. Mi nem a Lengyel doktornőhöz kerültünk, mert nem ő rendelt akkor éppen.


Amúgy elégedett vagyok vele, a másik lányom egyik ortopéd műtétjét ő csinálta és nagyon jól sikerült.

Viszont a harmadik lányomnál a csípőszűrésen direkt mutattam a doktornőnek a baba fenekén az asszimetriás redőket, azt mondta, hogy nincs semmi gond, ennek ellenére gyógytornára kellett járnunk, mert valóban féloldali izomproblémája miatt nem kezdett el forogni.


A magánrendelésén nem voltunk, mindig csak sztk alapon mentünk hozzá.

2012. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaly 7000,- volt 1 vizit nála! Aranyos, kedves, jó szakembernek tűnik.
2012. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!