Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemény csőrű itató poharat...

Kemény csőrű itató poharat mikortól lehet használni? Zöld békás Ikeásat kaptunk.

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, anyatejes. Hozzátáplálunk, pohárból nem akar inni, cumisüvegre nem szetném rászoktatni.
2012. márc. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, 6-7 hósan adtam neki, de nem tudott belőle inni. Vettem másikat, puhát, abból ment 7 hós kora óta. Azóta nem próbáltam az ikeásat, de szerintem abból nehéz inni.
2012. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor tud belőle inni. :)

De komolyan. Elvileg a kemény csőrű egy éves kortól van, de babája válogatja, ki mikor tud inni belőle. A lányom egy éves múlt, és nem iszik semmiből, csak cumisüvegből.

2012. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így voltam vele. Anyatejes volt, cumisüvegre nem akartam rászoktatni. 6 hósan vettem neki az első MAM csőrös poharat, de kb 8 hónaposan kezdett el inni belőle. Ennek nem volt teljesen kemény a csőre, hanem kicsit gumis volt. Most 9 hós vettünk neki egy Tomme Tippee poharat, már ügyesen iszik belőle. A cumisüveget sikerült elkerülni szerencsére. Ennek is gumis a csőre. Kemény csőrűből szerintem majd 1 éves kora után fog inni.
2012. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel az nem szelepes vagyis nem tudja szívással szabályozni, hanem dől belőle az ital, nagyjából olyan mintha pohárból inna. Próbáld ki, öltöztesd át, tedd el majd 1 éves kor után vedd elő. Az enyém avent puhacsőrű tanulópohárból 4,5 hónaposan tanult meg inni, majd avent kemèny csőrű szelepest 10 hó aposan kapott, szerintem szelepessel próbálkozz, az cseppmentes is.
2012. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!