Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használ biciklis babakocsi...

Aki használ biciklis babakocsit (pl. Taga, Zigo) mi a véleménye róla? Érdemes megvenni, ki lehet használni? Hol, illetve mennyiért szerezte be? Ismertek esetleg más típust is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Hát én a kérdésed hatására néztem utána, hogy mi is ez(nem tudtam, hogy van ilyen), de ez valami nagyon szuper dolog! Ha megtehetném gondolkodás nélkül vennék egyet!
2012. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hát én ennyiért nem vennék, az tuti.

Nem hiszem, hogy megérné.

2012. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is a Zigo-t nézegetem inkább, az 290.000,-. Így is nagyon drága, használtat, más márkát nem találok...
2012. márc. 5. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy megérné megvenni, hacsak az ember lánya nem egész nap a bringán ül,ami ugye kisbabával nem túl valószínű...:)
2012. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én el tudom képzelni, hogy egész nap bringán üljek a babámmal(persze nem minden nap). Én imádok bringázni és amint lehetett(1 évesen) a nagyobbik lányomat egyből beültettem a gyerekülésbe és mentünk. Most hogy jön a jóidő biztos minden nap használnám! Mennénk a nagy tesóval bringázni!
2012. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért már autót lehet venni.Elképzelni nem tudom,hogy ez vkinek megérné.Újszülöttet,pici babát biztos h nm vinnék ki a forgalomba,semmiféle járműben sem(az autón kívül persze).Nagyobbacska,7-8 hónaptól pedig ott a kerékpárülés.

Én a biciklis utánfutón gondolkodok,de csak mert ikreim vannak.

2012. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi falun élünk, itt nincs forgalom, csak nagy távolságok. Azonkívül nagyon jó kirándulós-biciklizős helyek vannak erre. Én szeretek biciklizni, a kislányom órákig el van a babakocsiban, ha sétálunk, ezért lenne jó. A Zigo átalakítható utánfutós biciklivé is. És mivel tervezünk kistesót, azért is jó lenne, mert két személyes. Én is sokallom az árát, ezért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki másfajtát, olcsóbbat, mert én nem találok. Egyébként a Suzukim is ennyibe került :)
2012. márc. 5. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már járni fog, nem lesz el órákig a babakocsiban. :)
2012. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!