Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan taroljam a spenotot...

Hogyan taroljam a spenotot nyersen vagy fove, fagyasztva vagy hogy, hogy tudjam felhasznalni a babamnak mikor akarok neki fozit csinalni belole, es hanyszor adhatok egy heten spenotot? Tehetek mar bele foghagymat?

Figyelt kérdés
8 hos a kislanyom. elore is koszonom a segitseget.
2009. jún. 10. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Főzd meg sós vízben, nyomd ki a levét, és úgy fagyaszd. Turmixolni ráérsz kiolvasztáskor is. Krumplival add neki, higítani vagy a krumpli levével, vagy anyatejjel, tápszerrel kell. Én fokhagymát is tettem bele múltkor olajon megpárolva, de jól befosott szegénykém, úgyhogy legközelebb összefőzöm a spenóttal, és kidobom utána.
2009. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget !!!!! minden jot es jo papizast a babadnak !!! :)))
2009. jún. 11. 08:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem kerdezni hogy meddig kell fozni,hany percig? remelem meg kapok erre valaszt segitseget.
2009. jún. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!