Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül Milumil tejpép...

Mennyibe kerül Milumil tejpép recept nélkül, ami tejérzékeny babáknak van? És hol a legolcsóbb? DM, vagy gyógyszertár?

Figyelt kérdés
Beteg a doktornőnk, elmarad a tanácsadás,és minden elfogyott itthon.

2012. márc. 13. 11:37
 1/8 Bné Kata ***** válasza:
A Sinemilre vagy a Sinlak pépre gondolsz?
2012. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azaz! Sinemil! Csak kidobtam a dobozt és nem emlékeztem! :)
2012. márc. 13. 11:44
 3/8 Bné Kata ***** válasza:
Nagyon drága vagy 1500ft,gondolom ti tejérzékenyek vagytok. Ma írattam fel,hova valosi vagy?
2012. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bné Kata ***** válasza:
Megnéztem 2620ft:(
2012. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kecskemét mellett lakunk. Nem mondanám,hogy 100%-osan tejérzékenyek vagyunk,volt pár ekcémás foltja a babámnak,ezért elővigyázatosságból Pregomint és Sinemilt kap. A foltok elmúltak. Csak nem merek neki másfajtát venni,amíg nem beszéltem a dokival.

Köszi a válaszokat! :)

2012. márc. 13. 12:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Az tényleg nagyon drága. Az a baj,h a babám tízóraira már unja a gyümit,ezért tejpépbe keverem,vagy babakeksszel, de az is elfogyott. A legközelebbi DM is 20 km. Ha nem lesz más, meg kell vennem ennyiért is. 1 hét múlva lesz a doki.
2012. márc. 13. 12:05
 7/8 Bné Kata ***** válasza:
Ha Kecskeméten jársz találkozhatunk,nekünk 2-300 ftba kerül. Adok szívesen.
2012. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! Mi Tiszaalpáron lakunk,a férjem lehet,h megy ma Kecskemétre,de nem biztos. Általában hetente 1-2 alkalommal megyünk,ha igen,akkor jelentkezem.

Köszönöm :)

2012. márc. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!