Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe szokott kerülni a...

Mennyibe szokott kerülni a zöld csomagos Tescos pelenka mikor akciós?

Figyelt kérdés
Gondoltam váltok olcsóbb pelenkára, sokan ajánlották a zöld csomagolású Tescós pelenkát. 5-ös méretűt hordunk, 70,- Ft darabja, ha nem akciós. Mennyire szokták leárazni? Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legutób 1990 ft volt, de már hónapokkal ezelőtt.Illetve volt olyan is, hogy ha kettőt veszel akkor olcsóbb darabja de az is drága volt a 2000 ft-hoz képest.

Én speciel volt, hogy alapáron, akció nélkül vettem 2090 ft-ért, na az jó biznisz volt, másnap persze már nem annyi volt :(

Várom a csodát én is hónapok óta, hogy bevásárolhassak, de még semmi...

2012. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! Köszönöm válaszod. Akkor maradok a Liberonál, Pampersnél, meg most vettem Huggiest (akciós volt és nagyon jó). A Tescos felejtős, hiszen majdnem drágább, mint a márkás pelusok. Szia!
2012. márc. 14. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a Bebish pelenkát - teszteljük 6 hónapja, és meg vagyok elégedve vele nappalra.

2490-2990 között van az ára, mérettől függően.

Éjjelre PINE pelenkát veszek, az egységáron 3590.

Ami klassz, h nem kell cipekedni, mert 3 csomag pelenkánál ingyen kihozzák másnapra.

Nem kell lemondani a minőségről, csak meg kell találni a legjobbat :)

2012. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én valami olcsó pelenkát keresnék, a Bebishnek darabja ugyanannyi mint a Liberonak. De azért nagyon köszönöm, hogy írtál.
2012. márc. 21. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!