Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok kérdésben olvasom, hogy a...

Sok kérdésben olvasom, hogy a kisfiúknak letapad a bő a kukijukon. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Minden kisfiúnál előfordul? Mit csinálnak vele?

2 hós a kisfiam, és már előre féltem szegényt tőle.

Mit tudok tenni ellene?


2012. márc. 13. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy születnek. Hogy nem oldódott, kicsi(rövid) a fitymafék.

Ha a tiédét vissza lehet húzni, akkor ő már ezen túl van.

2012. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hónaposan ezen ne aggódj! Van még 3 éved!
2012. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dehogy tapad le :D

élettanilag van letapadva, minden kisfiúnak!

ami majd felenged vagy nem... de a te fiadnak is le van most tapadva, ezért nem szabad huzigatni, nehogy berepedjen a bőr...

2012. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valóban 3 éves korától érdemes komolyabban foglalkozni a kérdéssel. A fiamat 5 évesen az urológus műteni akarta, fiús anyukák viszont azt tanácsolták, hogy 2 hétig naponta kétszer kamillázzuk. Azaz erős kamillafőzetbe (langyos)kell lógatni.:-), majd körömvirág krémmel kell bekenni. Napról napra könnyebben ment a kenés, majd kb. 1 hét után felment rendesen. A fiam 7 éves, azóta sincs semmi gond, műteni nem kellett.
2012. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem meg hülyeség addig várni. Nekem 7 hós a fiam, és minden este a fürdővízben egy icic picit visszahúzom neki. Nagyon nagyon apránként haladunk. Én úgy gondolom, ha 1- 1,5 éves korára vissza tudom húzni az jó lesz majd.

Sok ismerősömnek már műtötték 3 éves kor alatt, meg begyulladt és alákövesedett a szegma. Én nem várom meg.

Azt se, hogy fel kelljen rántani. Íme egy pár sorral lejjebb levő kérdés linkje.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Mindenki másképp látja, a háziorvos szintén azt mondta majd 3 évesen, a védőnő helyeselte amit csinálok, sőt tanácsolta volna ha nem kezdem magamtól.

2012. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is le volt tapadva (ki sem látszott a makk, csak egy kis "csőre" volt). A kórházban azt mondták, ne húzgáljam, csak nagyon óvatosan tisztítsam, majd megműtik, ha 2-3 évig nem javul.


Két hét múlva a védőnő rám szólt, hogy miért nem húzgáljuk, be fog gyulladni (bár nem volt vele semmi gond). Azóta napi egyszer az esti fürdéskor óvatosan, de erősebben próbáltuk hátrébb húzni.


Most másfél éves és teljesen rendbe jött így, fájdalommentesen.

2012. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!