Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinálok magunknak ebédre...

Csinálok magunknak ebédre sonkás-kukoricás-tejszines-tésztát. Adhatok a 11 hós babának, csak durum tésztából?

Figyelt kérdés
A kukoricától nem lesz baja? Az nem olyan, mint a borsó? Vagy csináljak vele valamitt?
2009. jún. 11. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 11 hós, én még nem adok neki ilyesmit. Mármint durum tésztát szokott enni, de tejszínt, kukoricát, sonkát még nem. Úgy tudom a kukorica eléggé puffaszt, én még nem mertem neki adni, tejszínes szószt meg pláne nem.

Ha tésztát kap, akkor paradicsomszószt szoktam csinálni neki kis bazsalikommal, sajttal, azt nagyon szereti.

2009. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valami újat akarsz kipróbálni,akkor csak egyféle legyen új,pl a kukorica.Amúgy van kecs......éti babakaja ami zöldséges kukoricakrémes főzelék és 4 hónapos kortól adható.Szal a kukoricával nagyon nics baj.(turmixolva adod gondolom)Tejszínt is próbálhatsz neki adni,vagy túrót,tejfölt.A tejjel várj még,először szokja ezeket.na jól eltértem a témától.Én így együtt nem adnám neki.vedd ki a részét mielőtt rárakod magatoknak pl. a tejszínt,bár nem tudom hogyan csinálod...15 hónapos kisfiúka anyukája
2009. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!