Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet, majszolhat 8 hónapos...

Ehet, majszolhat 8 hónapos baba a következőket: háztartási keksz, kifli, pufi (kukoricás, sós), sótlan ropi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

igen

még néhány egészséges nasi:

kölesgolyó, buláta, ált inkább ezeket veszem

A keksz és a ropi lehet h túl kemény lesz, ezeket csak később mertem adni, amikor több foga volt, és már ügyesen rágcsált.

2011. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam simán megette fog nélkül is a ropit. Igaz a sticklettit szoktam neki venni, mert az puhább.

De amiket felsoroltál, már mind adtam neki.

2011. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Perzse, hogy ehet.

A kifli kivételével a többit már én is adtam a lányomnak 8 hósan. A kifli nem jött be neki, egyenlőre.

2011. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 21. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

kiflit adnék, a keksz helyett van puha kerek keksz (ez van a csomagján, kevés foggal is lehet nyammogni)


Én pufi meg ilyen vackokat nem adtam még most sem neki. Felfújja és elveszi az étvágyát, mert kitölti a pocit. Kölesgolyó, buláta ha már mindenáron adni akarod.


Ropit talán pár hete evett először, de nincs oda érte.


20 hónapos

2011. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!