Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tacskó kutyus egy 8 hónapos...

Tacskó kutyus egy 8 hónapos kislány mellé?

Figyelt kérdés
van egy 3 és fél éves tacskónk most jelenleg nem él velünk a baba miatt elköltözött mostanra úgy érzem hogy már nem jelente rá veszélyt a közelébe nem megy félrevonul a lányomtól és eszébe nincs a közelébe menni nektek mi a véleményetek erről korai e vagy pont jó idő ez hogy viszajöjjön hozzánk
2012. márc. 14. 07:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a gyerek 16 hós a kutya 9 éves. tehát nem fiatal, megvannak a maga rigolyái. anyumék tacsija öreg, vak az már más tészta. tőle jobban óvom. de még az enyémmel sem hagyom együtt. soha nem lehet tudni.
2012. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Anyukámnak van egy 2 éves tacsija, Jenny. Imádják egymást. A kicsi is megy és megsimogatja, a kutya is orul neki amikor átmegyunk anyukámhoz. Szerintem nem lesz gond, a kutya tudja, hogy nem szabad a gyereket bántani.
2012. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Két tacsink van egy 5 éves lány és egy 1 éves fiu! (nem élnek velünk a lakásba) Az egy éves akkor került hozzánk mikor a fiam született jóformán együtt nőttek fel! Nagyon jól kijönnek híába tépi a fiam a kutya bajszát,fülét az semmit nem csinál! Az 5 éves "csak" vigyáz a fiamra nem igazán játszik vele ő inkább csak figyelgeti! De azonnal jelez ha a kisfiam nyüsszög vagy sírdogál! Szerintem nagyon megbízható fajta a tacskó nem lesz vele semmi gond!
2012. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy zárd be ,mégis hol olvastad?

A ketrec jó ,le kell takarni egy pokróccal nyitva van bemehet az azt jelenti ott hagyják békén,tiszteletben kell tartani.Ezzel elkerülhető hogy konfrontálódjanak.Vagy ha sok neki az inger ,elvonulhat.Nálam 4 közepes kutya van a lakásban ,mindenkinek van kuckó.Az is előfordul hogy bezárom őket amíg felmosok ,kapnak jutit és elnyámnyogják addig.

Az Én babámnak is van babakarámja.

Azért az sokat elmond hogy a gyereket bekasztlizod mert jó neki a kutyát meg véletlen sem.Illetve szívtelenül kitiltod a falkából minden aggodalom nélkül de a ketrec az gáz???

2012. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]


látszik hogy szenvednek

2012. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
második vagyok. Huh hát úgy szájon vágtam volna a védőnőd, hogy a foga essen ki. Már bocsi de felhúztam magam. Nekünk 5 kutyánk van. 3 kinn ,2 tacsi benn. Nekem is húzkodta a száját, még akkor mikor terhes voltam és jött felmérni a terepet. Mondtam neki az első ilyen reakciónál, hogy annó mi is a húgommal kutya mellett nőttünk fel minden gond nélkül. Oda van figyelve a higéniára, a kutyák rendszeresen oltva, féregtelenítve, fürdetve vannak.... Meg se akarom hallani, hogy vigyük el őket, mégis hova??? az idősebb tacsi aki pesztrálja a gyerekem 11 éves.. Mostmár, meg azon az állásponton van a védőnő, hogy úgyis együtt fognak játszani nincs abban semmi rossz... :-DDD a tied feljelentettem volna, mert ilyennel fenyegetőzött.
2012. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt a védőnőt fel kell jelenteni !!!!!
2012. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából már nem fontos a dolog hisz a kutyus jó hejen volt régebben is át szokott járni néha oda "vendégségbe" még aznap amikor kiirtam a kérdést haza lett hozva a kutyus azót a lánoym kedvence. A kutya vigyáz rá és játszik vele :) nagyon aranyosak

2012. márc. 20. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!