Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyháza környéki anyukák!...

Nyíregyháza környéki anyukák! Hol tudok venni kislány keresztelőruhát? Brendonon kívül merre érdemes még keresgetnem? (5 hónapos babára kellene)

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Babavilág (tesconál) Zsebi babaáruház (Pláza mellett) de akár webes ruhaboltokban is ki lehet fogni olcsókat és szépeket.
2012. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányas méretet keresel? Nekem van 2db is ami eladó sorba került. Ha érdekelj írj üzit, és küldök képet
2012. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia én már végignéztem MINDENT... De azon a tipikus fantáziátlan selyem egyszerűbb szabású fehéren kívül nem találtam semmit:(

Úgy tervezem ha végre időpontot is sikerül szerezni talán netről rendelek majd.

Eddig ezek tetszenek.

[link]



[link]

2012. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(jah! mi mindenképpen jó időben szeretnénk tartani....)
2012. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is tavaszra tervezzük! Nyíregyen én is gondolkoztam már hogy hol lehetne szépet venni! Nem is akarok habos-babosat, de azért csini babósat kellene! És én rájöttem! Varratok neki :D Van egy olcsó varró a környéken és vele megcsináltatom, olyan anyagból olyanra amilyenre én akarom :)
2012. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!