Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tacskó kutyus egy 8 hónapos...

Tacskó kutyus egy 8 hónapos kislány mellé?

Figyelt kérdés
van egy 3 és fél éves tacskónk most jelenleg nem él velünk a baba miatt elköltözött mostanra úgy érzem hogy már nem jelente rá veszélyt a közelébe nem megy félrevonul a lányomtól és eszébe nincs a közelébe menni nektek mi a véleményetek erről korai e vagy pont jó idő ez hogy viszajöjjön hozzánk
2012. márc. 14. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Eddig is ott lehetett volna, hogy összeszokjanak. Ha most viszed, akkor vigyázz, mert össze kell őket szoktatni, hogy a kutya ne vetélytársként nézzen a gyerekre.
2012. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minden nap találkoztak eddig is és a kutyusunknak eszébe sem jutna hogy a lányunk vetélytárs lenne a számára de miután tacsi rövidszőrü hullajtotta a szőrét és egy újszülött mellé nem szerettem volna de már aránylag nagy a lányunk elindult jövő héten lesz 9 hónapos és egy kézzel kapaszkodva sétál :) egy tündér!
2012. márc. 14. 07:42
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem 2 tacsi van a gyerek mellett. eszembe se jutott volna őket száműzni. Mára nagyon szépen összeszoktak. Nem ugatnak ha alszik, sőt az idősebb tacsi úgy vigyázza, mintha az övé lenne. Lassan 7 hós, és most kezd nyúlkálni a kutya felé, persze nem hagyom, hogy fogdossa. De rafinált mind a kettő, mert ha azt hiszik nem figyelek már láttam őket játszani
2012. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat hasznaosak voltak és elgondolokodm majd a következő gyerkőcnél hogy addig maradhat e a kutyus de szerintem igen tudjátok első baba és a védőnő egy hisztis kis aggódos liba akinek gyereke sincs és azt mondta hogy ha itt lesz a kutya amikor hazahozzuk a babát akkor ő azonnal el fogja intézni hogy elvegyék tőlünk a gyereket bár mostmár tudom hogy ezt nem tudta volna megtenni a kutyust inkább elköltöztettük ideiglenesen azt hiszem még ma lesz neki a napja hogy a kutyusunk hazaköltözik :)
2012. márc. 14. 07:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Eleve rosszul csináltátok,nem kellet volna elvinni . Sokkal könnyebb összeszokni egy alvó-síró kisbabával mint egy mászóval !!!De ha már így alakult ,legyen olyan helye ahova visszavonulhat.Erre nagyon jó a szoba ketrec .
2012. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A védőnőtől ne félj, simán el lehet küldeni melegebb égtájra. Ha nem tetszik neki a kutya, mond, hogy akkor beszélni szeretnél a főnökével.
2012. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom a kutyámat ketrecbe zárni a gyereknek van járókája amikor nem tudok vele lenni mert főzök vagy épp takarítok amikor meg nincs a járókába fojton vele vagyok a kutya eddig is hozzá volt szokva a gyerkőchöz miután írtam már hogy midnen nap nem egy órát voltak együtt csak nem aludt itthon a kutya egy nagyon jó bartáunknál van akihez midnen nap átmegyünk és akkor a kutyus meg a gyerkőc együtt vannak a védőnőt meg nem akartam és igen nem is merten elküldeni mert féltem hogy tényleg tud valamit tenni és nem is akartam vele sem roszba lenni ez tünt eddig a legjobb megoldásnak de mára már belátom hogy ne volt valami jó döntés elvinni itthonról a kutyust majd a következő babánál remélem jobban tudom megoldani a dolgokat
2012. márc. 14. 08:24
 8/18 anonim ***** válasza:
szia!nekünk begle kutyusunk van lakásban!a fiam most 10 hónaposa kutyus pedig 3!eszembe nem jutott volna elvinni őt a baba érkezése végett!Ő is családtag mikor őt hoztuk tudtuk,hogy babát is szeretnénk előbb utóbb!Rend a lelke mindennek,naponta porszívózok,felmosok és nincsen semmi gond,imádják egymást első perctől!A kutyus magától (valami ösztön vezérlete vagy nem tudom)nem jön be a babaszobába mióta hazahoztuk a fiam!És,hogy a kérdésre válaszoljak nyugodtan vidd haza a kutyust,és ha lesz testvére a kislányodnak ne csinálj újra ilyen butaságot,hogy elviszed a kutyát!
2012. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*a kutyus 3 éves!
2012. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem chihuahua van. eleinte féltékeny volt, sőt most is az de nem bántja soha a gyereket. amikor a pici hozzányúlt a kutyushoz, és megmutattam neki hogy hogy kell simogatni. ha szólok a gyereknek jön a kutya is, ilyenkor mindkettőt simizem. a kutyaszőr ellen úgy védekezem, hogy amennyire lehet a kutyót kicsukom az ágyába a konyhába, akkor nincs annyi szőr a gyerek körül. a gyerekszobába nem mehet be, ezt megtanulta, és napi 2-szer átszaladok a lakáson egy vezeték nélküli porszívóval amit emiatt vettem. mondhatom hogy szinte egy szál szőr nincs a lakásba, pedig nagyon hullik neki.
2012. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!