Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás-kérdés,13,5 hós a fiam,...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Alvás-kérdés,13,5 hós a fiam, éjjelente 5-6szor kel?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja csinálja (előtte sem volt jó alvó, akkor 3szor kelt), fél 8kor elalszik, tovább nem bírja, de már 9kor felsír. Ilyenkor sokat iszik és visszaalszik. A többi kelésnél cicizik, és alszik tovább, de van hogy 20 perc is kell neki. Nappal már nem szopik, csak este. Mikor fog vajon aludni? Tapasztalatok?
2012. márc. 14. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 18 hónaposom még mindig felkel min 1X, ő 4 hónaposan kezdte a sokszor ébredést. Aztán fokozatosan ráállt az egyre. Akkor eszik és alszik reggelig (ha nem etetem meg akkor 15-20 percenként kel akár órákig is).

Most mondjuk jönnek az őrlő fogai meg ahogy nézem a szemfoga is, így pár napja megint 4-5X vagy akár 10-15X is felkel, persze nem eszik ennyiszer csak 1x a többi alkalommal ringatni kell egy kicsit vagy a fogát kenegetni stb.

Nem tudom mikor lesz az, hogy teljesen átaludja az éjszakát (eddig max 3X volt ilyen)

2012. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fog aludni, ha éjszakára is leszoktatod a ciciről.
2012. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fúha. Az én fiam először 3 hónaposan aludta át az éjszakát. Ez tartott 1 hétig. Maga volt a mennyország.

Aztán onnantól többször kelt, a rekord éjszakák ilyen 14-16 felkelésesek voltak. Nem jöttünk rá miért, nem jött foga vagy csak nem láthatóan.

Most 14 hónapos és úgy 2-3 szor kel, de csak inni és már alszik is.

2012. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az enyém 8 hónaposan leszokott a ciciről...de az ébredéseiről nem :( szóval nem biztos, hogy nem fog kelni utána, de persze lehet.
2012. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!