Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés? Hogy segítsünk...

Incze barbi kérdése:

Fogas kérdés? Hogy segítsünk neki?

Figyelt kérdés
Segitsetek a keresztfiam 6 hónapos és már 3hónapos kora óta szenved a foga miatt. Mivel tudnánk neki még segíteni ? Használunk rá dentoxin gélt . Ti hogy vészeltétek át ?
2012. márc. 6. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

a dentinox szerintem semmirevaló!

sok kisbabának nem használ.

nurofen sziruppal kenegessétek a kis inyjét, hűtött vagy, sima rágókát adjatok neki az birizgálja az inyjét az is jó, hogy könnyebben áttörjön a fogacska.

igazából semmi se enyhíthet, ha már áttört, akkor könnyebb lesz..

2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

chamomilla vulgaris 15 ch homeós golyócskák,csodákra képes,teljesen lenyugtatja a fiam mikor nyügi a foga miatt!

Itt is nézelődhetsz:

[link]

2012. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


OFF:Nurofen sziruppal kenegetni az ínyét?????Hát én még ilyet nem is hallottam....

2012. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Kap nurofen szirupot. Mennyi ideig normális ,hogy hőemelkedése van neki ?
2012. márc. 6. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

20 : 25-esnek, első vagyok,

igen a védőnő ajánlotta hogy kenegessem nurofen sziruppal.


kérdezőnek , pedig csak 38 fok felett adj neki lázlehúzót, ha csak hőemelkedése van hadd küzdjön a szervezete , végül is a láz egy védekezés a betegség ellen !!

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!