Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik tápszer vált be...

Kinek melyik tápszer vált be hasfájás ellen?

Figyelt kérdés

Babám 7 hetes és hasfájós. Tegnap vettem neki hasfájás elleni cumisüveget,de nem szereti a szopizást utánzó cumit,mert lusta,úgyhogy a hagyományost tettem bele. Tápszerváltáson is gondolkodok. A Milumil HA 1-el kezdtem,most a Beba Pro 1-et használjuk kb 5 hete.

Az elejétől kezdve tápszerezünk,azaz 7 hete.

Nektek mi vált be? És mennyibe kerül?


2012. márc. 14. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Receptre adják a MILIMIL Komfort tápszert, ez hasfájás és székrekedés ellen van és még HA is. 2055 egy dobozzal receptre.
2012. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Beba HA Sensitive elvileg kifejezetten hasfájós babáknak ajánlott. Tapasztalatom nincs ezzel a tápszerrel kapcsolatban, mert a kisfiam még anyatejet evett akkor, mikor fájt a hasa, 4 hós korától eszik tápszert.

A Beba Sensitive 2300 körül van, úgy tudom.

Nem tudom, milyen cumisüveget vettél, de nekünk a Nuk anti-colic cumisüvegje nagyon bejött!

Azt nem lehet tudni, mi okozza a hasfájást? Mármint székrekedés, puffadás? Mert az ánizstermés tea vagy kamilla is megoldhatja akár, nem muszáj tápszert váltani.

2012. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pukizás is fáj neki. A Mecsek Baby nem vált be,most a Babamosolyt használjuk,de nem mindig használ.
2012. márc. 14. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi csak szoptatás előtt vagy után pár csepp espumisant cseppentettünk a cumijába és mindig tudott büfizni, pukizni tőle és már nem fájt a hasa. Olyan mohón evett hogy sok levegőt nyelt, de a cseppek megoldották a kérdést. Talán 2 hós volt amikor teljesen elmúlt a hasfájás, és megtanult szépen komótosan enni.
2012. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk tápszer:komfort 1 milupa:1200 ft volt mikor mi vettük,a novalac (anak sajnos nem tudom az árát már)és gripe water hasfájás elleni szer
2012. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Milupa Komfort 1 táőszer vált be.
2012. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Milumil-t akartam írni. Ugyanaz mint a Milupa. Hároméves korig felírják receptre. Recept nélküli ára 2800 körül van. Egy dobozban 2x300gramm tápszerpor van. 90ml. vízhez, három adagolókanálnyi kell. Nekem már csak reggel és este kapja. Nagyon hasfájós volt a kislányom. Amióta kapja, semmi gondja.
2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zümi13 válasza:
nekünk a beba sensitiv ha segített,azt ettük első naptól, de csak az emésztésben, a pukik miatti hasfájáson a babylove cumik(avent és a többi hamar befuccsolt)meg az Angolvíz másnéven gripe water és amikor többet evett akkor a Biogaia
2012. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Milumil Komfort 1. :) Drága, de jó.
2013. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!