Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyen idős korig forraltátok...

Melyen idős korig forraltátok a vízet babátoknak, és ha már nem, akkor egyből sima csapvízet adtatok neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
fél éves koráig forraltam, utána ásványvizet adtam neki ami nem kimondottan baba vív mint pl a Jana.
2012. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hónapra pontosan már nem tudnám megmondani, mert már 4 éves, de akkor kezdtem neki forralás nélkül adni a vizet, amikor már az ételei sem mind főzéssel, forralással készültek, azaz már evett kiflit, kenyeret, ilyesmiket, amik nem "sterilek". Ezt így mondta a gyerekorvos is, meg több helyen így olvastam. Igen, onnantól sima csapvizet ivott, tekintve, hogy mi is mindig azt isszuk, másmilyen víz nem szokott itthon lenni. Nem lett tőle semmi baja, elsőre sem, teljesen jól fogadta.
2012. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

9 hóig forraltam, vagy Szentkirályit kapott, utána otthon forraltam, nagyinál, vendégségben már csapvizet adtam.

1 év óta csapvíz.

2012. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most 10 hós, a tápszerhez valót még most is forralom, de már nem hűtöm hideg vízben, hanem hozzá öntök hideg vizet, hogy ne legyen forró. Szűrt és csapvíz keveréke. Ásványvizet nem veszünk, fölösleges pénzkidobás és környezetterhelés - szerintem.

Valaki kérdezett hasonlót már itt és a válaszok nagyon különbözőek voltak. Van aki a csapvízre, van aki a szűrt vízre és van aki az ásványvízre esküszik.

2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. márc. 14. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen attertunk a csapvizre. Addig mentes vizet kapott. Jana babyt, szentkiralyit.
2012. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a tápszerhez és a sima vizhez, amit napközben iszik, még mindig forralom, de inkább már csak megszokásból, 14 hónapos.

Mondjuk én sem iszom csapvizet, csak teához, kávéhoz ill., főzéshez használom.

2012. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesóm babájáról írok. Nem kapott tápszert sosem, és sosem forraltuk a vizet, csak sima csapvizet kapott.
2012. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13hós koráig forraltam neki,utána sima csapvizet kapott.
2012. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semeddig,felesleges agyon sterilizálni mindent,attól nem óvom meg jobban,sőt nem lesz normális immunrendszere,ha mindentől túl óvom.Ásványvízből készítem a tápszerét,de nem forralom,nem is forraltam soha.4 hónapos.
2012. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!