Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat adtam neki?

Szerintetek sokat adtam neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos múlt. Elkezdtük a kóstolgatást. Almával kezdtük és ízlett neki, tegnap már megevett majdnem egy egészet(nem volt túl nagy alma, lereszelve 90 gr volt). Egy kicsit megfogta az alma a hasát ezért ma vettem neki egy bébikaját (alma-őszibarack). A felét akartam odaadni neki, de annyira ízlett neki, hogy ordított amikor elfogyott, és odaadtam az egészet (163 gr-os volt). Utána csak egy pár korty vizet ivott. Most egy kicsit félek, hogy nem volt ez sok neki? Most alszik, de elég nehezen aludt el, lehet hogy e miatt. Ettől milyen hamar lesz éhes?
2012. márc. 14. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a hozzátáplálást? Őszit most kapott először? Lehet nem lesz baja, de lehet sok neki elsőre. Új ízből mindig csak egy keveset adj neki, fokozatosan emeld.
2012. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

szerintem igen. a kóstoltatás lényege a fokozatosságban van, ez minden csak nem fokozatos :)


ebből a bébikajából 3-4 kanállal kaphatott volna, utána pedig ha még enne, akkor almát kellett volna adnod neki. legközelebb mindig készülj a már kóstolt ízből is egy adaggal, de az épp kósoltatottból ne adj neki egy egész adagot, nehogy allergiás legyen rá vagy fájjon a pocakja

2012. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem lesz semmi baja, ne aggódj! A székrekedést mindenképp megoldja! :)

Vizet valószínűleg azért nem ivott, mert elég volt neki a bébiétel. A pocakja fájhat tőle ugyan, de ez változó, az én fiamnak pl. nem fáj.

Kóstoltatásról annyit, hogy én nem szenvedtem 1-2 kanál bébikajával, kipróbáltunk valamit egy nap, ha nem lett tőle baja (kiütés, hasfájás), akkor másnap annyit kapott, amennyi jól esik. Lassan 3 hónapja eszik, soha semmire nem jött ki se egy pötty, se hasfájás.

2012. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!