Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek, hogyan szoktass...

Van ötletetek, hogyan szoktassak le egy 15 hós babát az ÉJSZAKAI szoptatásról?

Figyelt kérdés
Amióta szültem, még egy éjszakát sem aludtunk végig.Úgy hallottam más anyatejes babák is sokáig éjszakáznak.3-4-szer vagy többször is felébred és csak cicin alszik vissza.Elég érzékeny mindenre(fogzás, melegfront...)A cumit születése óta próbáltam(rengetegszer), de utálta.Enni nappal rendesen eszik is, iszik is, csak elalváshoz cicil.

2012. márc. 14. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiamat mikor elválasztottam akkor estére magam mellé vettem, és megbeszéltük nem kap cicit, mert anyának fáj már ahogy szopizik.

Aztán szépen összebújtunk, finoman cirógattam az arcát, és azóta éjjel alszik ébredés nélkül

2012. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ciciröl is szeretnéd leszoktatni? lányom ahogy abbahagyta a szopizást, onnantól nem ébredt éjjel, egyik napról a másikra történt.
2012. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nektek ez hány hónaposan történt?
2012. márc. 16. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

14hónapos csajom az éjjel már nem ébredt:)

De ő még szopizik nappal.

A fiam 13hónaposan választottam le, fájt, várandós voltam...

2012. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kötekedni akarok, de mégis hogyan vetted rá a gyerkőcöket?Nekem nem tud se nappal se éjszaka cici nélkül aludni ill. visszaaludni. Hiába simogatom, ölbe veszem.
2012. márc. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!