Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ad az 1-2 éves...

Mindenki ad az 1-2 éves gyerekének naponta levest ebédre "első fogásként"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves múlt nem szereti a levest, vagy kiválogatja belőle a zöldségeket vagy nem hajlandó megenni, csak ha összepürésítem, és kvázi főzeléknek néz ki.
2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adtam, mert nem főzök minden nap levest. Legtöbbször van leves, de előfordul hogy kimarad. Meg főzelék mellé sem szoktam főzni levest. :)
2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudok neki adni, mivel még gyerekem sincs!
2012. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretjük a leveseket így ritkán is főzök levest, ezért a gyerekek se nagyon esznek levest.
2012. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nem. Ha van is leves, akkor utána csak valami könnyű második, mert eltelnek vele, és nem esznek a másodikból. Pedig nem rossz étvágyú egyik gyerekem sem.
2012. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy ilyen korban nem is kell két fogást enniük, a bölcsiben sincs leves. Én szeretem, a többiek nem így nálunk ritkán van, csak magam miatt nem főzök.
2012. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk szinte mindig van. Mi szeretjük, így a gyerekek is.

Ha egyszer nincs, kérdezik is, hogy, "csak második van?" :o)

Szerintem a bölcsiben praktikus okokból nincs, mert a kicsik legtöbbször még nem tuják kanalazni a levest. Az oviban már van minden nap.

2012. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk csak egy fogás van.

Vagy valami tartalmas leves (bableves, gulyásleves, raguleves) vagy második fogás (sült, rakott, tészta, rántott bármi...).

Ha mégis két fogás van, akkor nagyon keveset eszik egyikből is másikból is.

Az én fiam nagyon leveses. Heti 3-4* biztos levest eszik.

2012. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert én se szoktam levest adni, csak nagyritkán. Meg aztán a "főzelékeinknek" szinte a fele úgyis leves, úgyhogy majdnem olyan, mintha enne levest is.
2012. márc. 14. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi max hétvégén eszunk levest, hétközben csak másodikat. De ha van leves, eszeget belőle az egy eves lanyom is, szereti nagyon. Most hétvégén korhely leves volt, csak ugy cuppogtatta befelé. :)
2012. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!