Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek korán, az első 3-4...

Akinek korán, az első 3-4 hónapban megjött a mensije, az naponta hányszor szoptatott és ebből mennyi volt éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 05:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ahogy a babám "kérte", kb.2-3-4 óránként szoptattam (sosem mértem az időt) éjszaka is. Sajnos egy vírusfertőzés miatt nemigen indult be a tejem - később hamar el is apadt az a kevés is -, így a szoptatásunk inkább jelképes volt, utána mindig ki kellett egészíteni tápszerrel. Valószínűleg emiatt is kezdtem hamar újra menstruálni, éppen 8 héttel szülés után.
2010. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 3 hónapos volt amikor újra menstruálni kezdtem. 6 Hónapos korukig csak anyatejet kaptak. 2-3 óránként éjszaka is. A nagy 14 hónapig szopott, a kicsi 9.5 hós napi 5x biztosan szopizik még de nem igazán számolom.
2010. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minimális eltéréssel ugyanúgy voltam, mint a második hozzászóló. Hidd el, nem függ a szoptatás mennyiségétől.
2010. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 6,5 hónapja fejem a tejet, de még nem jött meg.
2010. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónap után jött meg, átlag 2,5-3 óránként szoptattam (6-7 alkalommal naponta). Éjszaka végig aludt a pici három hetes korától. A szoptatás semmiben sem változott azután sem, hogy elkezdtem menstruálni.
2010. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom !6 hetes volt mikor megjött és azóta is szoptatok!Este kap egy minimális pótlást!Éjszaka kétszer szopcsizik!
2010. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én babám 3*szopizik ,délben és délután csak picit,evés(főzelék,tejpép) után.Nekem mikor megjön kevesebb a tejem érezhetően,de amikor elmúlik rendeződik újra a mennyisége.Éppen ezért nagyon útálom ha megjön...Amúgy 2és fél hónapos volt mikor először megjött ekkor napi 6* szopizott,éjszakánként nem,azokat átalussza születése óta.:)
2010. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos volt lányom,a mikor megjött, ciczett minimun 5x nappal és 2x éjszaka.

Azóta is megvan havonta, már 20 hónapos "kicsi" és még mindig szopik.

2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, mikor megjött, 3-4 óránként cicizett (éjszaka is, kétszer).
2010. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Ezek szerint bármikor megjöhet :S Pedig reménykedtem :)

2010. nov. 9. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!