Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám folyamatosan...

2 hónapos babám folyamatosan a kezét illetve az al karját csócsálja ez normális?

Figyelt kérdés
Volt rá példa hogy szó szerint lilára szívta éhesnek nem éhes nem fogadj el a cicit és evés után is ezt csinálja!Párom szerint adjunk neki cumit,valóban ez lenne a megoldás?
2012. márc. 15. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekm a 3 hós fiam ugyanezt csinálja. Nálunkvan cumi is, de ha úgy gondolja akkor a cumit kiköpi és tovább rágja az öklét.Én is kiváncsi lennék, hogy miért csinálja. Arra gondoltam, hogy elindult a fogacskája lefelé, de ez lehet, hogy hülyeség, mert még korai lenne, de más nem jutott eszembe.
2012. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a cumi jó megoldás lenne, mert a szopási inger nem elégitöödik ki, és azt akarja bepótolni.
2012. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiába adtam cumit, nem kellett neki, csak a keze. :)

Egy ideig ezt csinálta az én babám is, de ilyen korban ez gyakori és semmi rosszat nem jelent.

Gondolj csak bele, még nem tud nagyon mást csinálni, nincs amit meg tudna fogni, amit piszkálhatna, amivel játszhatna. Az egyetlen dolog ami kéznél van, és már ügyesen meg is találja, az a keze.

A fogak miatt is csinálhatja, még akkor is ha csak hónapok múlva lesz belőle tényleges fog, vagy azért is csinálhatja, mert megnyugtatja őt. Nekik a kezük ilyenkor a világot jelenti. :)

2012. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogai miaatt csinálja. Az ínye alatt már készülődnek a fogkezdemények, még akkor is ha majd csak hónapok múlva lesz ennek látható jele. Az én kicsim 2,5 hónapos és ma tapasztaltam nála először ezt.
2012. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,csak néha még kapálózik is hozzá. De nála azt jelenti,h büfizni kell vagy már nagyon álmos és nem bír elaludni könnyen és így nyugtatgatja magát,mert a cumit kiköpi mindig.
2012. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsi fiam (2,5hós) is ezt csinálja. A cumi nem kell neki, pedig régebben nagyon szerette. Este is úgy alszik el, szerintem teljesen normális.
2012. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!