Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos lanyomnak szeretnek...

14 honapos lanyomnak szeretnek valami finomsagot, edesseget sutni, adnatok otleteket, recepteket?

Figyelt kérdés

Holnap csaladi osszejovetel lesz sogornomeknel, de mivel rajtunk kivul senkinek nincs gyereke, mindig olyan desszert van ebed utan, ami vagy tul cukros, vagy tul csokis, vagy tul... ertitek:-) Az meg nem lenne szep, hogy mi eszunk, neki meg nincs semmi. Olyan receptet szeretnek, ami

-nem tul bonyolult es hosszadalmas megcsinalni,

-nem tul cukros, nem csokis (azt meg nem evett)

- amit ma este meg tudok csinalni es nehany napig is eheto

- inkabb valami kemenyebb dolog (szoval nem krem), hanem amit elcsocsal elragcsalgatgat, es addig is lekoti:-)


Egyszer itt olvastam egy puffasztott rizses sutit, de most nem talalom. Elore is koszi, ha valaki tud segiteni!



2012. márc. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Muffin?


Meg van egy olyan, hogy almát tojásos vaníliás cukros, fahéjas bundában kisütöd nagyon pici olajon palacsintasütőbe. egyszerű, és isteni. bár ez igazából frissen jó, de másnaposan is jó.


De én inkább bedobnék egy muffint.

2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen puffasztott rizses sütit szoktam csinálni, és ahogy írják is, a csokipuding helyett, lehet használni vaníliapudingot+kakaót.


[link]

2012. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Boci szelet. Túró van benne, kakaós piskótaba kell beletenni. Nagyon finom, és pillanatok alatt elkészül. És a túró miatt finom puha is.
2012. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma reggel túrós tejbegrízt csináltam, a gyerekek rajongtak érte. (szintén 14 hósak)

Ugyanúgy csináltam, mint a sima tejbegrízt, a túrót persze picit össze kell törni villával, mielőtt a tejbe rakod. Kis vanillin cukrot is tettem hozzá.

2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rizskoch? Megfőzöd a tejberizst, ha kihűlt felversz 5-6 tojást (1 tepsi közepes tepsihez) külön a fehérjét, külön a sárgáját cukorral, vaníliás cukorral (ízlés szerint). Belekevered a kihűlt rizst a felvert sárgájába, aztán a felvert fehérjét is belekevered és 180 fokon megsütöd, amíg szép barna lesz a teteje. Nagyon finom magában is, könnyű, nyugodtan adható 14 hónapos gyerkőcnek és 2-3 napig is eláll hűtőben
2012. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, jokat irtatok!:-)
2012. márc. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!