Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggeli ébresztés 1 évesnél?...

Reggeli ébresztés 1 évesnél? Nálatok volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Jövő héten apukámat kéne kórházba vinnem. Ezért reggel 6kor kéne indulnom itthonról. A lányomat (13hós) úgy néz ki nem tudom kire bízni, ezért jönne velem. Volt már valaki, akinek így vagy úgy de ébresztenie kellett a babáját? Hogy viselte? Hogy alakult utána a nap és az esti alvás?

Félek hogy megzavarja az ébresztés.



2012. márc. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel utána a kocsiban lesz és biztos alszik, ezért nem lesz gond
2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így lesz :)) Mivel tényleg korán kell kelni, biztos visszaalszik a kocsiban. Nem lesz semmi gond, ott folytatja az alvást.
2012. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a lányom,de többször keltettem már,nem volt belőle gond.Gondolj bele,van akinek ilyenkor már bölcsis a gyereke,azt is kelteni kell minden nap.Minden OK lesz.
2012. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy előkészítenék mindent és csak az indulás előtt kelteném, gyors átöltözés, így valószínű tényleg visszaalszik a kocsiban.
2012. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!